Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kanárimnak lehet baja ha...

A kanárimnak lehet baja ha tépdesi a kartont?

Figyelt kérdés

Szóval volt a kanári kalitkájába

egy aranyos kis játék tükörrel amit nagyon szeretett a kanári. Nos azt hallottam hogy a tükör nem jó, ezért startból eltakartam a tükröt egy darab kartonnal. A kanári elkezdte tépdesni a kartont, gondoltam valami baja lesz, ezért úgy döntöttem hogy kiveszem a játékot. De aztán gondoltam hogy ha már annyira szeret tépdesni, mi lenne ha tennék neki egy darab kartont? Lehet tőle valami baja? Nem nyeli le?



2020. ápr. 11. 10:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem is fogok :)
2020. ápr. 15. 21:05
 12/18 Törpilla57 ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy a listában szerepelt-e, de a mi madárkáink nagyon szeretik a reszelt sárgarépát. Mákot is adhatsz nekik(nem daráltat), pláne, ha egy kicsit híg a székletük. Főtt tojást (jól összetörve, nyomkodva) is adhatsz nekik, nagyon tápláló, csak ritkán,mondjuk, havonta, 2 havonta 1-1 alkalommal. + alma (a mieink kedvence a golden, mást nem is nagyon fogadnak el...)...és tyúkhúr.
2020. ápr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kapnak reszelt sárgarépát, almát is, főttojást csak ritkán, a mákról nem tudtam, köszi.
2020. ápr. 16. 14:23
 14/18 Törpilla57 ***** válasza:
Kiegészítem: mákot is csak nagy ritkán adj nekik.Kivéve, ha...(erről írtam már) Jó madarászkodást!
2020. ápr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos infót. Ment a zöld kéz.
2020. ápr. 17. 21:35
 16/18 Törpilla57 ***** válasza:
Köszönöm!
2020. ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Törpilla57 ***** válasza:
Egyébként még mindig tépked valamit? Vagy "lenyugodott", vagy mással foglalja el magát?
2020. ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Most már nem nagyon tépked, mert végül találtam tyúkhúrt, többet vannak kint, eldugdosok nekik pitypang levelet a szobába, van mivel szórakozzanak. Néha a takarót megtépkedik, de nem tépnek belőlük ki szöszt. Van hogy rájuk jön hogy a kalitka alján a papírt megrágcsálják, de nem darabolják fel, pedig van rács is az alján, úgyhogy nehezen jutnak hozzá.
2020. ápr. 19. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!