Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam 3 madár fiókát mik...

Találtam 3 madár fiókát mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 1. 20:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ileltve kis csibének hittem őket ezért is hoztam haza mert vannak tyukjaink.
2020. máj. 1. 21:15
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
..hm.. lehet hogy tényleg fácán.. nyilván ott volt a fészkük a közelben. Most így, hogy "meg lettek mentve", az életben maradási esélyeik csökkentek valamelyest..
2020. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#6 nagyon köszönöm felhívtam őket azt mondták fácán fiókák és érdemes lenne elvigyem a Hortobágyi madár mentobe
2020. máj. 1. 21:33
 14/15 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

Nagyon szívesen, és ha bármi ilyen jellegű kérdésed van, hívd őket nyugodtan, hozzáértő emberek, vadmentéssel foglalkoznak. Én már többször jártam náluk, csodákat művelnek.

2020. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem így elsőre fácáncsibéknek tűnnek. Nem volt a közelben mező?

Én megpróbálnám visszavinni. Mi a helyzet? Melyik megyében van? Pest körül tudok segíteni. Székesfehérváron is, meg talán Debrecenben is.

Élnek még? Nem maradhatnak több órán keresztül étlen. Kukorica, búzadara, nevelőtáppal, azt viszont nem tudom milyen legyen..Mindenképpen szakértőknek kéne átadni őket.

2020. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!