Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudom fura kérdés, de tyúkot...

Miss Endzsi kérdése:

Tudom fura kérdés, de tyúkot be lehet chipeltetni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
A gyerekedet is becsippelem, ha kifizeted. Komolyan!
2020. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen lehet
2020. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, csak utána nehogy raharapj majd. Esetleg ha a vendég tányérjába kerül nehogy azt gondolja hogy kutyát főztél neki.
2020. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem levágandó tyúkok.
2020. júl. 12. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

gyűrűzni szokták

de ha mindenképp eltávolíthatatlan azonosítót akarsz, akkor lehet, hogy a tetoválás is jó

2020. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy a többség a madarakat nem veszi élőlényszámba csak a kutyát, macskát? A madárra csak táplálékként tudtok gondolni,és azt hiszitek még viccesek is vagytok?

Nem tudom, hogy Magyarországon foglakozik-e valaki ilyesmivel. Biztos lehet és biztos meg kell fizetni.

Én inkább jeladót tennék rá vagy vmi hasonlót.

Romániában egyszer megettek egy vörösnyakú ludat(kihalás szélén áll) és a jeladó alapján elfogták a tetteseket.

2020. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sima tyúkok, azért gondoltam chipre, mert szeretnék a benti ólukra olyan ajtót, ami csak nekik nyílik ki, hogy ne kelljen mindig reggel kinyitni nekik.
2020. júl. 13. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:
transzponder?
2020. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!