Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A fészekből kiugrott de még...

A fészekből kiugrott de még nem röpképes fekete rigó mennyi ideig marad a földön, míg repképes nem lesz?

Figyelt kérdés

mert volt nálunk egy ilyen, egész délelőtt fél percenként csippantott, de délutánra eltűnt, lehet elvitte egy macska.


azt tudom, hogy ilyenkor nem kell befogni



2020. júl. 18. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Lehet elvitték a szülei. Nem marad ugyanott sokáig. A macska valóban nagyon veszélyes rájuk nézve, csak az elmúlt két hétben vagy 6 rigótámadásnak voltam szemtanúja, 2-en meghaltak..

Szerintem max.1 hét.

2020. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na persze elvitték
2020. júl. 19. 07:03
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Ez most irónikus akart lenni?

Nem baromságokat beszélek, a rigószülők halkan hívogatják tovább a kisrigókat. Nem egy helyen fog ülni, amíg röpképes lesz.

A macskákat meg felelősen kellene tartani, mert kiírtják a madárvilágot. Két példát is tudok: van aki a házban tartja őket, hogy ne öldököljenek mindent ami mozog. Más ismerősömpedig zárt macskakertet épített nekik, ami hálóval fedve van, se ki, se be nem tudnak menni.

2020. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!