Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol kapok a hullámos papagájna...

Hol kapok a hullámos papagájnak ketrecet?

Figyelt kérdés

Neten azt írtá hogy egy hullámos papagáj párnak 80×60×100 cm ketrec kell.

Én a legnagyobbat amit találtam az 54×34×75 cm, ami kicsi.

Vagy elég lenne?

Napi 1-2 óra röptetés lenne mellette.



#ketrec #Hullámo papagáj
2020. aug. 24. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha más, nagyobb fajnak való ketrecet keresnél? Nem is kell pont madárketrecnek lennie ha elég nagy. Ha nagy a rácstávolság, akkor úgy át lehet rácsozni, ahogy a hörcsögketrecet szokták. Kis lyukú pontheggesztett hálót gyorskötőzővel, vagy ha szükséges valami erősebb rögzítővel odaerősítesz a rácshoz.

Ha nagyon nem megy videó is van fent az interneten, hogy hogy kell.

Esetleg ha jól tudsz barkácsolni, te is tudsz csinálni otthon ketrecet.

2020. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, esetleg átrácsozni lehet egy nagy rácstávolságút, de akkor már inkább megéri összerakni egy megfelelő méretűt, legalábbis anyagilag olcsóbban kijön, mint rákölteni egy amúgy nem megfelelő méretű amúgy sem olcsó kalitkára pluszban.
2020. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

[link]


ez sztem egy megfelelo kalitka ha kiengeded repulni oket, nkm is ilyen van. igaz, a zebra pintyeimnek vettem, de sztem jo huliknak is. az ara 13.246 ft, bocsi h roman oldalt linkeltem, csak romaniaban lakok s nm adja ki azt a kalitot magyar oldalon

2020. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!