Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy galamb aminek gyürü van a...

Egy galamb aminek gyürü van a lábán, nálunk tanyázik már hetek óta. Mit csináljunk vele? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Már felvettem a kapcsolatot mindenféle galambos szervezettel, de mivel a gyürüje alapján nem póstagalamb, hanem csak egy sima házi galamb, nem nagyon érdekel senkit. Èn nagyon sajnálom, hogy itt ül, látványosan itt akar maradni, mintha be akarna költözni, vagy nem tudom. Már etetni is elkezdtük. Mit csináljunk vele? Èpítsünk neki galambdúcot, vagy mi legyen? Esetleg próbálkozzak tovább, hátha valaki adoptálja tölünk? Imádom az állatokat, de a galambokhoz abszolút nem értek.

#galamb #galambdúc #läbgyürü
2020. szept. 23. 07:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
63%

Srácok szerintem nem kell péniszt méregetni galamb ügyben. Az lenne a lényeg hogy gondozza a madarat, hogy legyen neki a legjobb.

Amint látom a kérdező szerencsére nincs teljesen elveszve, és csak tanácsokat kért.

Kérlek a madarat nézzétek, ne azt kinek nagyobb az egoja. Köszi. 😊 Üdv egy papagàj mentő.

2020. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!