Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy galamb aminek gyürü van a...

Egy galamb aminek gyürü van a lábán, nálunk tanyázik már hetek óta. Mit csináljunk vele? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Már felvettem a kapcsolatot mindenféle galambos szervezettel, de mivel a gyürüje alapján nem póstagalamb, hanem csak egy sima házi galamb, nem nagyon érdekel senkit. Èn nagyon sajnálom, hogy itt ül, látványosan itt akar maradni, mintha be akarna költözni, vagy nem tudom. Már etetni is elkezdtük. Mit csináljunk vele? Èpítsünk neki galambdúcot, vagy mi legyen? Esetleg próbálkozzak tovább, hátha valaki adoptálja tölünk? Imádom az állatokat, de a galambokhoz abszolút nem értek.

#galamb #galambdúc #läbgyürü
2020. szept. 23. 07:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
kell lennie egy számnak a gyűrűn. Ha meg tudod fogni nézd meg. Aztán hívj fel egy galambász egyesületet.Mondd el mi a helyzet ők utána tudnak nézni ki a gazdája.
2020. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Hát, a galambhús állítólag finom. :D
2020. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%

1es, nem zavar, hogy mar megtette?! Erto olvasas nem megy latom...


Ha gondolod etessetek, telre keszithettek ducot neki. Esetleg facebookra erdemes lenne feltenni allatvedos csoportokba.

2020. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Ja bocs. Elkerülte a figyelmem hogy felhívtad őket.
2020. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Hidv fel ujra
2020. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igazából nem sokat tehetsz ha nem megy haza, valószínűleg még fiatal és nincs párja. Ha nem okoz gondot igazából ott tarthatjátok,aranyos háziállatok.Szerintem külön nem nagyon kell neki semmit sem építeni,max egy biztonságos hely estére. Meg ha tényleg érdekelne és megtudjátok fogni akkor lehet jó lenne egy út az állatorvoshoz,csak a biztonság kedvéért. Amúgy rendes vagy hogy érdekelnek még az ilyen "sima" galambok is,1 hónapja én is találtam egy házigalamb picit,persze egyik galambásznak se kellett mert milyen kis "korcs",úgyhogy velem lakik a picike.
2020. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6os vagyok esetleg Facebook csoportba tudsz még érdeklődni,oda szoktak feltenni berepült galambokat.
2020. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Azért próbáld itt csekkolni újra a gyűrűszámot, hátha meglesz a gazdája!


Én így találtam meg egyszer egy nem postagalambnak a gazdáját.


És itt is tudod csekkolni:


[link]

2020. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
2020. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogyha meg is lesz a gazdája, nagyon nagy az esély, hogy azt mondja, csináljon vele, amit akar. Amelyik galamb nem megy haza, az sokaknak értéktelen. Nem egy ilyen sztorit hallottam már. :/
2020. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!