Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha tömik a kacsákat az nem...

Ha tömik a kacsákat az nem állatkínzás?

Figyelt kérdés
Szerintem senkinek nem esne jól ha etetnék akkor is ha nem éhes.
2010. aug. 8. 00:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Persze hogy állatkínzás. Gondolkozzatok kicsit, /azok akik szerint nem állatkínzás/ jól megtömnek, aztán még csak le se tudod mozogni mert 5-6an be vagytok zárva 1 kis ketrecbe és semmi mozgási helyed nincs, hogy lemozogd a kaját akár csak 1-2 lépést is tegyél egész életedben. Na ebbe gondoljatok bele és utána magyarázz pl a hiénákról -,- hülye böszme
2010. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy ne pofázzunk , mert a kacsa életének nincs értelme, üzenem, hogy jó lenne ha betömhetném a száját , hogy ő se tudjon pofázni, aztán beültetném pár napra egy ketrecbe -a társaival-és ülhetnének a saját piszkukba amíg megint nem jön az etetés!

Na ennek bizony lenne értelme mert utána meggondolná, hogy ő mit pofázik! Ha ez nem kínzás igazán bevállalhatná!

2010. aug. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Kedves 08-08 10:55!

Nem azert maradt fent az ember ennyi sok even keresztul, mert erosebb a tobbi allatnal, hanem mert okosabb, az osszesnel. Azzal a megallapitasoddal, hogy a vadasz birkozzom meg a vaddal, szerintem csak magadat jaratod le. Egyetertek abban, hogy a hajtovadaszat valoban nem trofea, sem lesbol loni. De ez egy szorakozas, es nem vesz karba a vad, sot meg kevesebbet is szenved, mintha egy masik allat gyurne le. Ennyi erovel en pedig azt mondom neked, hogy ulj le matekozni egy tigrissel. Visszaterve a kacsatomes temara; mitol isten egy isten? En dontok a halalarol ? Igen. Ha nem adok neki enni, elpusztul. Tud barmit tenni az ellen amit en csinalok? Nem. Szerintem mondhatjuk, hogy a kacsa szemeben en egy olyan alakot testesitek meg, mint amit mi kepzelunk istennek. Es oszinten szolva, az hogy egy allatot felhizlalok, azert hogy finomabb legyen a husa... hat nem hat meg, hogy az neki kellemetlen. Sokkal durvabb dolgok tortennek emberekkel, ami kevesebb figyelmet nyer, minthogy ezt a buta osztonlenyt most tomik-e vagy egyik magatol, es ez szerintem szanalmas. Lassabban az allatoknak tobb jogot tulajdonitanak egyesek, mint az embereknek. Koszonom annak, aki vegigolvasta es megertette.

2010. aug. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
*tomik-e vagy eszik magatol
2010. aug. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
57%

utolsó: eddigi legjobb válasz! És kimondta a kulcsszót: "ösztönlény"

ha rendelkezne saját értelemmel, akkor talán nem itt tartana. Ösztönből cselekszik, ha engem teletömnének túlságosan, valószínűleg kihányatnám magamból, de egy kacsa mennyit gondolkozhat?

2010. aug. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Van akinek a vadászat szórakozás , de sokan ezt nem ennek nevezzük! Hogy az ember okosabb? Igen, és? Akkor mindent lehet? És hova vezet az ember okossága? A földet elárasztja szeméttel és a nagy agyával nem méri fel, hogy mi lehet belőle, saját magát veszélyezteti, semmi nem számít neki!

Okos, kitalálta az atomfegyvert csak az a baj, hogy uralni nem tudja a nagy eszét! Gyerekeket és nőket öldököl és persze erre is van mentsége a háború az kell.

A matekos hasonlatod meg egy nagy baromság! A mateknál az ember nyerne, az erdőben a tigris!És? Ha te megverekszel vele, én leülök vele matekozni!

Te is csak 1 vagy azok közül akik mint ember nagyon okosnak képzeli és azt hiszi ő a világ ura , azé a világé amit szépen lassan elpusztít!

Az ölés csak az embernek okoz örömet! És nem javarészt nem azért öl mert éhes!

2010. aug. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

01.51!

Hirosima, Szibéria a gulág, a koncentrációs tábor, szeptember 11- ez is az ember és ő ezt is megteheti mert van hozzá esze!

És ez nem jó, mert esze van, de intelligenciája nincs hozzá , hogy ne öljön ártatlanokat!

Azért mert megteheti, hogy öl még nem ő a világ ura és nem kell a saját fajtáját irtani!

Az az ember hülye aki ezt nem érti meg és az éremnek mindig csak az egyik oldalát nézi!

Sok ember (túl sok) nem tudja kordában tartani a nagyravágyását! Ez az én vagyok-leszek-a világ ura nem biztos, hogy a helyes út! Lásd Hitler! Ő is "ember" volt! Sem az állatokat nem kínzom, sem az embereket és én is védem a jogaikat , biztos mert nincs eszem, de szívem az van és ha meg is eszem az állatot a halála előtt nem kínzom meg csak azért mert megtehetem és mert azt a fajt én kényszerítettem, hogy csak azért szülessen meg , hogy én jóllakjak!

Nem eszem kacsamájat, nem hordok bundát és nem eszem sem malacot, sem bárányt mert a nekem az még csak "gyerekállat", de nem vagyok álszent megeszem a disznót és a csirkét ez van, de nem okoz örömet a látvány, hogy megölik és nem érzem magam istennek sem attól, hogy megtehetem , hogy ha a macskámnak nem adok enni meghal! Az ember van mikor a gyerekének sem ad enni és meghal!Hány csecsemő halálról hallasz a tv-ben? Legyél csak büszke, hogy ember vagy és remélem ettől nagyon boldog leszel!

2010. aug. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ja 06.19, te meg az előtted levőnél is ostobább vagy, ha úgy tetszik ösztönlény!

Te aztán rájöttél a megoldásra! Ez a hülye kacsa meg arra sem képes, hogy ledugja az ujját és meghánytassa magát, vagy fogjon egy kacsatollat és azzal megcsiklandozza a torkát!

Te is okos vagy mint a társad , valószínű nagyon sokra viszed még az életben, ennyi ésszel....:-))

2010. aug. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A kulcs nem az "ösztönlény", a kulcs a mert "megtehetjük", és igaza van annak aki azt írja sok mindent nem teszünk meg, pedig megtehetjük. Az állat ki van nekünk szolgáltatva de ennyi erővel a gyereked is ki van neked szolgáltatva és csak mert te okosabb és erősebb vagy nem teszel meg vele olyan dolgokat ami neki nem jó, illetve sokan megteszik! Az apa megerőszakolja és molesztálja a gyerekét mert megteheti és a gyerek még sem néz rá úgy mint istenre!


"Egy nemzet intelligenciája felmérhető abban, hogy bánik az állatokkal!"

2010. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Visszaterve a kacsatomes temara; mitol isten egy isten? En dontok a halalarol ? Igen. Ha nem adok neki enni, elpusztul. Tud barmit tenni az ellen amit en csinalok? Nem. Szerintem mondhatjuk, hogy a kacsa szemeben en egy olyan alakot testesitek meg, mint amit mi kepzelunk istennek."


Ez a gyerekedre is igaz lehet és nem vagy isten! Szánalmas vagy!

2010. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!