Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elpusztulhatott a madár?

Elpusztulhatott a madár?

Figyelt kérdés
Nekirepült erősen az ablakubknak egy veréb és most a földön hecer mozdulatlanul. Mit lehetne tenni?

2020. nov. 7. 12:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
46%
hová lett akommentem bmeg. Leirtam normálisan h eltemettem a kertben ezen mit jelentesz?
2020. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
88%

#22 Szerintem azért törölték mert sok helyesírási hiba volt benne.

Én nyomtam neked egy zöldet, nagyon rendes tőled ha tényleg eltemetted szegénykét.

2020. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Azoknak írtam, akik szemétkedtek. Nem jelentettem egyik választ sem, ahogy látom az én hozzászólásomat is aikerült jelentenie valakinek.
2020. nov. 7. 22:00
 24/27 anonim ***** válasza:
93%

HA ABLAKNAK REPÜL EGY MADÁR,

az első dolog, hogy dobozba kell tenni, melegbe, sötétbe, biztonságba, nem nézegetni. Ilyenkor elájulhatnak, agyrászkódást kapnak. Kell pár óra, míg magukhoz térnek. Ha van a közelben állatorvos aki konyít madarakhoz(pl.Exopet VII.ker.), akkor elvinni oda.

Remélhetőleg nem élt már a madár..

AZ ABLAKOKRA (nem matrica, egyszerűbb):

https://www.youtube.com/watch?v=UC9xQkUtQ98

2020. nov. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ezva melóhelyemen volt, nem én döntöm el, hogy mi kerüljön fel az avlakra. Amúgy ott hevert kb 2 órát az idő alatt csak felkelt volna.
2020. nov. 8. 17:05
 26/27 anonim ***** válasza:
28%
mi a faasz
2020. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Arabul prbálsz valakit elküldeni az anyjába (helytelenül, de nem baj) egy madarakkal kapcsolatos topikban?

Honnan jöttél?

Menj vissza oda és vidd a rokonaid is!

2020. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!