Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktassam át a hullámo...

Hogyan szoktassam át a hullámos papagájaim magkeverékről pelletre?

Figyelt kérdés

mar regota akartam pelletet venni nekik, de sehol se talaltam raktaron. ma erkezett egy email, hogy van raktaron, igy meg ma reggel rendeltem. az lenne a kerdesem, hogy aki pelletet ad a papagajainak hogyan szoktatta at oket?


elore is koszi



2020. dec. 1. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, akit érdekel a madara egészsége az természetes dolgokkal etet, megfelelő magkeverékkel és friss zöldséggel, gyümölccsel...Én is ajánlom neked a Google-t.
2020. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
pff viccesek vagytok...imadom, hogy mennyire ki tudjatok innen utalni az embert egy kerdes miatt es milyen f&szom osszetarto es segito a magyar kozosseg
2020. dec. 2. 20:18
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Több évtizede madártartó vagyok, és te?
2020. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
kb 5 eves korom ota vannak papagajaim, azota mar 37 ev telt el es ugye meg mindig vannak, mara mar eleg sokan
2020. dec. 2. 21:28
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
Oké, ettől a pellet még mindig nem a legjobb, csak a legkényelmesebb etetés.
2020. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
gondolod te
2020. dec. 3. 06:50
 17/17 anonim ***** válasza:
#11 vagyok. Max kiegészítőnek add a pelletet, ha ennyire azzal akarsz etetni. Egyébként kötözködhetsz velünk, de attól még a lényeg nem változik, a pellet nem helyettesíti a megfelelő, minőségi takarmányozást. Ekkora tartásrutinnal ezt illene tudnod.
2020. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!