Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem akar inni a hullámos...

Nem akar inni a hullámos papagájom, mi lehet a baja?!

Figyelt kérdés
Van egy kicsi hullámos papagájom, talán 1-1,5 hónapos lehet és nem akar inni utoljára úgy 4-5 napja ihatott vizet, de akkor is csak azért mert odaöntöttem a lába elé, most már így sem akarja elfogadni. Sőt fél a víztől én úgy látom. Viszont enni eszik sokat, magokat, már a kezemből is elfogadja, de szedtem neki zöldet talán az mérsékli a vízhiányt.
2010. aug. 17. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nem iszik? van tünete a madáron? rosszul van? mert ha nincs semmi baja, akkor iszik...de nem hiszem hogy a nap 24 órájában ott ülsz mellette...

az én papagájaim sose szerették ha nézem őket evés közben., ivás közben még kevésbé...2 hetente vagy havonta láttam őket inni...mindíg akkor ittak ha nem látom...

ha a madár nincs rosszul akkor nincs baj...

2010. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éjjel iszik, mikor te nemlátod. Próbáld meg hogy a vizet a csapnál nagyonkicsit megnyitod hogy épphogy folyik, a kezedre veszed a papagájt és oda viszed a csaphoz. Először félni fog, de utána ha közel merészkedik nagyot pancsol benne és közben iszik is. Nálunk ez bejött :)
2010. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is van 2 hullámos papagájom,és amióta megkaptam őket egyszer sem láttam őket inni.ők nem isznak sokat mint pl. a kutyák.ne izgulj nincs semmi baja!=)
2010. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!