Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszéd feltehetően baglyokat lövetett ki?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs bizonyíték, élt itt egy bagolycsalád a környéken, többször is panaszkodott, hogy idegesíti a hangjuk, mindent teleürítenek meg összeköpködnek.

Egyik este puskaropogás hallatszott a háza felől, és járt nála valaki egy nagy autóval. Az tudjuk, hogy van valami vadász ismerőse, de nem tudjuk, ő járt-e itt. De szerintem vadász ilyet nem mer csinálni. Légpuskája van neki, amivel verebekre szokott lődözni, de baglyot azzal nem lehet lelőni, én úgy tudom. Bizonyítani nem tudom, de amióta ez történt, egy bagoly sincs az összes eltűnt.


Ér ilyenkor valamit a feljelentés?



2021. márc. 19. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
A két tanú még nem számít bizonyítéknak? Ha rendszeresen lövöldözi a verebeket az több százezer (vagy akár millió) forint kár.
2021. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Jelentsd fel, manapság a hired gun kiment a divatból..ilyet nem lehet csinálni, kb.bűncselekmény kategória.
2021. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vagy csak valami petárdát dobált a közelükbe és elköltöztek. Mert azért két vagy több bármilyen madarat nem olyan egyszerű lelőni. Mármint egymás után. Mivel ha az egyiket lelövöd a másik vagy a többi nem fogja tétlenül nézni hanem azon nyomban elrepül. Persze utána tudsz lőni csak akkor már kérdés el e találod és ha igen kinek az udvarába esik le stb. Pedig szerinted se toll, se vér, se madár tetem.

Persze én nem voltam ott, csak gondolkodom..

2021. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1: légpuskának nincs puskaropogás hangja.

2: légpuskával bagolytól sokkal nagyobb állat is lelőhető.

3: jól tette.

2022. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!