Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Talaltam egy kismadarat mit...

Talaltam egy kismadarat mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Talaltam egy kismadarat az ablakom alatt

Csipogott eroszakkal

Behoztam

Inni ivott enni egyaltalan nem

De lattam rajta hogy fel nem is erzi jol magat

Elengedtem orult is egybol szaladt csipogott stb

Aztan most par ora mulva kimentem megint es ott ul kint az utca kozepen neha csipog de ennyi

Mit csinaljak szerintetek?

Nemtudom mivel teszek jot de buntudatom van es lesz is ha kint hagyom...


2021. jún. 30. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban rozsdafarkú. Ők elég könnyen találnak maguknak ennivalót, még a hangyákat is összeszedik. Remélem, hogy épségben van.

Ha szereted a madarakat és van rá lehetőséged, akkor tegyél ki nekik vizet, ebben a nagy melegben nekik is jól esik.

Tényleg jó, hogy próbáltál vele törődni.:)

2021. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha az utca közepén ült, akkor nem tudom mennyi az esély arra, hogy nem egy autó kerekére tapadt föl..

Közvetlen veszélyben lévő fiókát biztonságos helyre kell vinni.

Ha beírod a keresőbe, hogy madármentés, madárkórház stb, találsz több dolgot. Felhívod az egyik mentőhelyet, pontosan leírod a szitut, küldesz képet, ők jobban át fogják látni a helyzetet, tanácsot adnak, hogy érdemes-e menteni. A szülők nem szokták órákig az út közepén hagyni a madarat.

A lelkiismeretfurdalást teljesen megértem, én sem tudok otthagyni sérült állatot, még egy bogarat sem..

2021. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!