Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen betegség lehet?

Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Nimfa. Kicsit gubbasztós, ürülék világos rendes formájú, illetve vizes sárga folyós. Szem, csőr, orr, kloáka környéke tiszta. Eszik-iszik rendesen. Enyhén vedlik, jönnek az új tollak a nyakán.
2021. júl. 17. 16:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Légszomj, enyhe zihálás is van.
2021. júl. 17. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos megmondja.
2021. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Alapból nincs a környékemen egzós orvos, nemhogy szombat este... Olyanok válaszát várom, akik érdemben hozzá tudnak szólni.
2021. júl. 17. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem lehet, hogy egy állatorvosnak sem elég ennyi, mégis mit vársz tőlünk?

Lehet bakteriális vagy virális, a kezelés is ettől függ, antibiotikumot neked csak receptre adnak, és az adagolást még egy orvos is elcseszi néha.

Tegyél neki be reszelt fokhagymát, az antibakteriális hatású, ezenkívül az ivóvizét lehet kamillateára cserélni(NEM túl erős).

Azt sem mindtad el, mi a neme, ha tojó, a tojás is szóbajöhet.

Hétfőn vidd el. Ha Pesten vagy, akkor az exopetben keresd Pazár Pétert, ha vidéken, akkor nemigazán tudok segíteni. Meg kell oldanod.

2021. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az ürülékből nagyon sok betegségre rá lehet jönni, reméltem, hogy van valaki, aki jobban ért hozzá.

Aki papagájt tart, az tudja, hogy sokszor késő, mire orvos láthatja a madarat, mert az utolsókig rejtegetik, ha betegek. Tehát orvos nélkül is próbálkozni kell.

A fokhagyma még mindig tiltólistás. Kamilla helyett meg almaecetet és infrát kap.

Tojó, de nem tojáselakadásos.

Vidéki vagyok. De ha pesti lennék se jutnék be Pazárhoz, mert mindig fullon van.

2021. júl. 18. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!