Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van ötlet arra , hogy a...

Van ötlet arra , hogy a teraszra érkező rengeteg galambot, valahogy eltegyem láb alól? Kibírhatatlan és a rengeteg guanóról nem is beszélve, állatokat szeretem de ez tarthatatlan állapot. Ötlet, ezek tudom nem túl humánus eltávolítására?

Figyelt kérdés

#galamb #galambok eltávolítása
2022. jún. 28. 06:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%
És a hálóval mi a gond? Azon nem tudnak át menni és ennyi, de ki látni ki lehet rajta...
2022. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

7! Igen kitalalnek es ,ha nem az lenne az eredeti kerdeseben hogyan nyirja ki őket még ertekelnem is a hozzászólását....


Ez egy varosi legenda,hogy szarnyas patkanyok-sok tudatlan... Tajekozodjanak mielőtt badarsagokat irogatnak. És legyenek hálásak,hogy az embereket választották,es imadnak a varosokban elni , velünk.


Elhiszem,hogy frusztrált, bosszantó a dolog,de kérem szépen megölni,"el tenni láb alól" értelmes, humánus megoldás?!

2022. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
10 es ezek megszokják hogy meg se mozdul a mű ragadozó madár és fogja magát mellérepül, baxik rá :)
2022. jún. 29. 14:00
 14/29 A kérdező kommentje:
12 es te végignéznéd ahogy szétxarják a teraszodat a galambok? nem hinném , tehát mit tennél ? megpróbálnál velük együtt élni ?Te se hiszed ezt el .
2022. jún. 29. 14:02
 15/29 A kérdező kommentje:
11 es az a gond hogy akkora a terasz és az egész kiképzése hogy ott nincs helye hálónak, ezt csak az tudja aki így lakik és nem csak úgy hadovál erről hogy háló és kész .
2022. jún. 29. 14:03
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy nem láttam/látom milyen terasz, bár kétlem, hogy ne lehetne megoldani, másrészt normálisan kérdeztem, hogy mi vele a gond...
2022. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Szal érdekelne továbbra is , mit tudok tenni a galambokkal már lassan beszélgetni kezdenek velem annyira

lexarják az embert .

2022. jún. 29. 14:07
 18/29 A kérdező kommentje:
Én mondjuk továbbra is megmérgezném őket , olvastam megoldásokat már a neten de gondoltam teszek egy kérdést itt erről.
2022. jún. 29. 14:12
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha már okoskodsz, senki nem beszélt rácsról... mennyire igaz, hogy az igazi parasztok,nem a földön vannak...

Egyébként elektromos riasztó, ha már a mű madár semmit nem ér...

2022. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!