Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van ötlet arra , hogy a...

Van ötlet arra , hogy a teraszra érkező rengeteg galambot, valahogy eltegyem láb alól? Kibírhatatlan és a rengeteg guanóról nem is beszélve, állatokat szeretem de ez tarthatatlan állapot. Ötlet, ezek tudom nem túl humánus eltávolítására?

Figyelt kérdés

#galamb #galambok eltávolítása
2022. jún. 28. 06:59
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20 as ez nem okoskodás de faxságot ha irnak had reagáljam már le . Elektromos riasztó kipróbálva, azota is jönnek idexarni a galambocskák. Elhiszem ha okoskodsz de tedd már ésszel te vadparaszt .
2022. jún. 29. 16:18
 22/29 A kérdező kommentje:
21 es köszi szépen de van egy kanáris kalitka is azt meg nem tehetem akkor ki .
2022. jún. 29. 16:19
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt a vadparaszt te vagy... egy általános felvetésre egyből "hadoválás"sal jössz, meg egyre durvább, holott normálisan kérdezik, hogy mi a baj vele? Az nem érv, hogy szimplán pirosat nyomkodnak rá. Normálisan le van írva, mi a gond vele, akkor lehet legalább tovább nézni, de itt úgy látszik nem lehet normálisan megtágyalni a dolgokat. Mellesleg csóri kanárit ilyen melegben eleve nem tenném ki...
2022. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23 aki hadovál az nem én vagyok , a kanárik nem a napon vannak te balfax . De gondolom a lényeg ez volt...és még én hadoválok . :)
2022. jún. 30. 05:41
 25/29 anonim ***** válasza:
Levis501man rendőrségi feljelentés segíteni fog a megoldásban van itt sok állatvédő...a dutyiban 2 evig nyugtod lesz a galambszartol,lesz másfajta!
2022. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25 állatvédőknek ajánlom a teraszomat de xarosan :)
2022. júl. 2. 06:30
 27/29 A kérdező kommentje:
Azért a vadgalambok nem a réti héja kategória :)
2022. júl. 2. 06:39
 28/29 anonim ***** válasza:
A tetemeket ugye akkor összeszeded és szakszerűen megsemmisíted, mert a szaros teraszod nem jogosít fel a brutális természetkárosításra és a tetemekkel mások egészségügyi veszélyeztetésére.
2022. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28 per 28 aska,,,,, vadgalambot senkisem véd meg te igen ostoba ...... az ürülék a legveszélyesebb , tehát mi a probléma ha a xar ellen vagyok ? Minek a hisztid egyáltalán? Felizgattad magad a témán? Ajánlom hogy ne goldolj rá hanem inkább valami kellemesre ami számodra is megfelelő :) Agyő kedves hiszti juszton :) Ja és mentsd meg a patkányokat is hiszen azokat is írtják de hát szegény állatok nem ?
2022. júl. 18. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!