Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi tegyek a kanárim alá a...

Mi tegyek a kanárim alá a kalitkába?

Figyelt kérdés

Eddíg hím kanárim egyedül lakott a kalitkában, melynek alján újságpapír+kéztörlő szokott lenni. Most kaptam melé egy nőstényt és ketten feltépkedik az újságpapírt, így a kalitka sem túl esztétikus, meg ha esetleg lenyelik az nem túl egészséges... A kalitkatartó fából van úgyhogy mindenképp jó lenne valamit tennem alájuk.

A választ(okat) előre is köszönöm!


2008. dec. 28. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az újságpapír semennyire nem egészséges. Ők természetes élőhelyükön fákon élnek meg talaj van, homok, ilyesmik. Lehet venni azt a durvább, kavicsosabb homokot kereskedésekben, nagymadaraknak valót (kisebb madaraknak van a szemcsésebb, finomabb, de van ez a másik), én azt ráönteném az újságpapírra. Nekem a saját madaraimnál (1 hullámos 4 nimfa 3 kalitkában) is így van, a kalitka legalján újságpapír (így a tisztítás is egyszerűbb kicsit), azon viszont a homok, és az azért is kell, mert az emésztésüket segíti a homok.
2008. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval amelyiket gondolod, szerintem mindkét fajta homok jó, de anélkül ne madarazz.
2008. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A kalitka alját.
2010. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!