Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vettem csőrkoptatót és a...

Vettem csőrkoptatót és a kalitkába hova rakjam? Mert nem is törődnek a madaraim vele. A kajájuk közelébe rakjam vagy hova? Vagy mit csináljak vele? Kettő kanárim van.

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Az nem baj ha 1. nap még nem veszi észre ha 5 10 nap alatt nem veszi észre akkor baj van.
2008. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Előbb-utóbb elkezdik majd használni. A madarak nagyon kíváncsiak tudnak lenni. Lehet, hogy most még csak messziről méregetik, de majd ha megszokják, hogy ott van, akkor odamennek megvizsgálni, és használni is fogják.
2008. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,csak az a gáz hogy egszer ideraktam egyszer máshova és nem csinálnak vele semmit.majd lehet oda visszarakom ahol először volt mert mintha használták volna:)és remélem fogják is
2008. szept. 23. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld meg úgy berakni hogy merőlegesen álljon a kalitka falára. Szóval hogy ülőlécnek használják, így kopik a körmük is és a csőrükkel is koptatják.
2008. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!