Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikortol repulhet a hazba a...

Mikortol repulhet a hazba a hullamos papagajom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy ideig nem szabad elengedni mert el repul mikortol engedhetem szabadon a hazba es bisztosan nem epul el?
2010. okt. 10. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Nem eleve a házban tartod?
2010. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Joo de kalitkaban van mikortol engedhetem ki a kalitkabol hogy a hazban repuljon
2010. okt. 10. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
hááát nem tudom! Nekem is van egy...(az a neve hogy Jacko (L)) én még nem engedtem ki... először szerintem egy kis szobában kéne elengedni... ismerkedjetek meg!! ha közeledik (egy kis idő után) már megfoghatod meg ilyenek!! utána nyugodtan elengedheted a házban ( persze zárt ablakokkal :D)
2010. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, értem, azt hittem, kint tartod, és a házba akarod beengedni :D

Hát, igazából én az enyémet nem igazán engedtem ki, jó nagy kalitkája volt, szóval nem szorult rá. Ha sokszor foglalkozol vele, akkor egy idő után odamegy már hozzád (pár hónap szerintem). Viszont ha kiengeded a szobában, legyen csukva minden ajtó és ablak, akkor is, ha már biztos vagy benne, hogy nem fog meglépni! Sose lehet tudni. :)

2010. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már lenyugodott, megszokta az új helyet, akkor már ki lehet engedni. De vigyázz, hogy az összes ajtó-ablak be legyen csukva!
2010. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már megszelídítetted annyira, hogy ha a ketrecbe benyúlsz ráül a kezedre.
2010. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!