Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy galambot hányszor kell...

Egy galambot hányszor kell elzavarni, hogy ne jöjjön folyton vissza?

Figyelt kérdés

Vagy annyira nem okos? Csak a madárijesztőket tanulja meg, hogy azok rá nézve ártalmatlanok?

Nincs fészek vagy ilyesmi.



2023. okt. 3. 10:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
35%

Mindenféleképpen élelemszerzés céljából érkezik hozzád.

Amíg ez a feltétel adott, és nincs kutya-macska, aki elzavarná, addig menni fog.

2023. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs élelem, panel ház, és a szomszéd lakásban senki nem lakik, üres az erkélyük, oda szokott két galamb, pedig zavargatjuk őket rendesen, a másik szomszéddal együtt. Elrepülnek, aztán meg visszatérnek, és gubbasztanak, eleinte a korláton, majd a földön, most meg már az ablakpárkányon. Már lassan a zavargatásra is későn reagál, előbb arrébb megy, és csak utána repül el. A partvissal szoktam átnyúlni.
2023. okt. 3. 10:22
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Tudom, hogy állatkínzás, de ilyenkor vennék/kérnék kölcsön egy airsoft pisztolyt, és kezdeném lőni őket a műanyag golyókkal.
2023. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
CD-t kell odalógatni, hogy mozogni tudjon, ahogy fújdogálja a szél, azt nem szeretik.
2023. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
A madárijesztőben is azt nem szeretik, hogy mozog. A CD meg még villog is, ahogy rásüt a nap.
2023. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Légpuska segít! Higyj nekem!
2023. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
2 millió 870 ezerszer
2023. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csúzlin gondolkodtam már :-)
2023. okt. 3. 10:47
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Csak azzal egész nap lesben kell állni. :)
2023. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Aha, és akkor majd a partvisod helyett a csúzliddal fogsz állandóan lövöldözni, mi? Azért azzal célozni is tudni kell ám. De ha csak ennyi a sütnivalód, akkor csak hajrá, csúzlizzá' mint egy gyerek. 😄
2023. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!