Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tyúkokra is szakosodott...

Tyúkokra is szakosodott állatorvos Baranya megye, illetve annak környékén?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon beteg tyúkocskám (háziállatként tartom), jártunk vele egy tyúkokra is szakosodott állatorvosnál, de ő nem tudott segíteni nekünk.

Facebook csoportokban meg rengeteg választ kaptam, nem tudom, melyiknek merjek nekiállni egyedül, félek, valamit rosszul fogok csinálni.

Nagyon súlyos a probléma, minél hamarabb (jövő hét folyamán) mennünk kéne, ismertek egy jó állatorvost?

Tudom kevés az ilyen, mert egy tyúkért kap ezer Ft-ot (az ellátásra), egy kutyáért vagy lóért meg tízszer, vagy százszor annyit...

(Azok meg légyszi kerüljék a válaszadást, akik csak annyit tudnak írni, hogy "vágd le"...)



dec. 15. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ORSZÁGBAN van talán 3 ilyen. Bp. Állatorvosi egyetem. 50+ a belépő!
dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Állatkórház biztos van, ott érdeklődj. Egzós, vagy haszonállatos állatorvost kell keresned, kutyás-macskás állatorvos nem ért a madarakhoz.
dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Haszonállatosnál jártam, ő volt az, aki nem tudott segíteni. :(

Akkor ezek szerint a legjobban egy állatkórházzal járok?

dec. 15. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Exotikus állatokra szakosodott orvos ők a madarasok

Kérdezd meg a madármentés fb csoportban, hogy tudnak-e madaras dokit a megyében

Mi a baja amúgy?

dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sok egzós dokival beszéltem telefonon már, egyik sem tudta a választ... :(

Akkor nekiállok érdeklődni madármentőknél, köszönöm szépen!!

Van egy nagy daganat a jobb szeménél, a szeme már teljesen eltűnt, ugyanis olyan hamar, és akkorára megnőtt az a valami, hogy már mégegyszer akkora, mint a fejecskéje...

Enni is alig tud, folyton nyitva van a csőre... :(

dec. 17. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is azt kéne megállapítani, mi van benne, genny, szövet..

Senki nem vállalja szerencsetlent? Hogy lettek ennyire bénák az orvosok?

Ha az agyara is ramegy akkor tuti vege lesz, vagy ha a torkaban no tovabb, megfullad.

Sajnos nem tudom mit mondjak..széklete milyen volt, egyeb tunet? Idegrendszeri, légzoszervi?

dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik orvos sem vállalta, ugye egy volt, aki adott neki szurit, illetve kicsit felvágta neki azt a részt, de egyik sem segített, ő meg azt mondta, többet már nem tehet...

Nincs egyéb tünete, széklete rendben van. :(

dec. 18. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!