Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Visszarepül a hullámos papagáj...

Beus35 kérdése:

Visszarepül a hullámos papagájom a kalitkába?

Figyelt kérdés

Gyurika mellé vettünk egy lányt!

Gyuri 4 éves,a kalitka ajtaja mindig nyitva volt,akkor jött ment,amikor csak akart!

Most a kislány miatt be kellett csukni az ajtót!Ezt elég nehezen is viseli!

Ha kinyitom az ajtaját a kalitkának,a kislány ha kijön,ő is visszarepül??

Eltanulja az okos fiútól??


2010. dec. 24. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 alkalommal nem biztos hogy vissza talál de majd visszacsalja a hasa ha megéhezik. Vigyázz nehogy beessen a szekrény mögé!
2010. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első repülés meg volt,persze én raktam be őket a kalitkába,mert nem akart bemenni!!
2010. dec. 25. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Én amikor először kiengedtem, nem akart visszamenni, és szinte egész nap kint volt. Az lenne a legjobb ha először ráültetnéd az ujjadra és ezt gyakorolnád vele hogy megbízzon benned. Ha ez meg van akkor már szerintem kiengedheted, mert valószínű hogy nem fog félni tőled és csak ráülteted az ujjadra és visszateszed.

Sokkal rosszabb lenne ha kiengednéd, nem akarna visszamenni és kergetni kéne... ez a Te és a madarad közti kapcsolatra károsan hat:) Egyébként ez tapasztalat, nekem csak 1 hónapja van madaram, szóval nem vagyok nagyon tapasztalt, de amiket elmondtam mind átélt dolog.

2010. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot,de ez sajna nem megy!

A fiú 4 éve van meg,ő mindig szabadon volt,a lányt most vettük!

A fiúnak kell,hogy nyitva legyen a kalitka,így remélem a lány majd tanul tőle!!Aranyosak,már 4 napja kiengedem őket,van,hogy vissza megy ,de nem mindig!!

2010. dec. 27. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 2-en vannak az biztos más, mert úgy hallottam nagyon sokat tanulnak egymástól a madarak.
2010. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyre többet tanulnak egymástól,már az almát is megeszi,mert a kislány is ette!!
2010. dec. 28. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, megtanulja a msáiktol, nekem is vn egy pár papagájom és amelyik vissza repül a kalitkába az "okosabbik akkor a több i is megy utána, pl.. vettem a multkor egy tojót, és amikor kiengedtem repülni öket , az okosabbik" vissza ment ö még elöször nem tudta, de másodjára már vissza repült ö is 6-7 méterröl is most már vissza tud repülni a kalitkájába :) szoval meg tanulják egymástol:D
2011. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk amikor kettő volt akkor(persze fiú és lány)kivoltak engedve és ah este lett vagy megéheztek vissza mentek nem kellet velük csinálni semmit=).
2011. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!