Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Aratinga mitratam kint volt...

Aratinga mitratam kint volt egy lefóliázott volierben. MEgfázhatott?

Figyelt kérdés

Elég gyengének tűnik, és nagyon repülni sem tud. CSak gubbaszt. Most behoztam, feltettem a radiátorra, betakargattam de nagyon nincs jól :(

Bár az előbb, mikor megnéztem, akkor sétált picit, és nézelődött, de leült és már be is csukta a szemeit.

Mit adjak neki? vagy mit csináljak vele? Nem akarom h meghaljon. nagyon szeretjük. Kézzel nevelt, és úgy hozzánk nőtt.


Lenne egy másik kérdésem is. A rozella tojómnak ma reggelre a felső csőrkáváját leszedte valami:S Életben fog maradni? MErt láttam már máshol olyan madarakat amik csak alső csőrkávával éltek, ettek ittak, de azok pici koruk óta úgy voltak. Ő meg fogja tudni tanulni hazsnálni csak az alsú csőrkáváját?


2010. dec. 30. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt biztosan mondanak valami hasznosat: [link]
2010. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beus35 ***** válasza:
Szerintem állatorvos kellene,az biztosabb!!
2011. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!