Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy madarat mit...

Találtam egy madarat mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Találtunk mamámmal a garázsunkban egy stiglicet.A macskánk elkapta és megharapta a szárnyát.A kezünkből nem repült el.Nekem van egy nagy terráriumom amin szellűzős rács is van a tetején abba beletettük.Adtunk neki magokat.Egy kis kenyeret már evett is.Egyébként ez a madár nekünk minden nyáron fészkel a kertünkben,szóval itt,,lakik". De mivel most elkapta a macska nem merjjük kitenni,és a hó is nagyon nagy.Olvastam róla az interneten hogy csoportokba járnak de papóm összegyöntölte és nem hizsem hogy visszafogadná a a többi madár.Ami most azt illeti hogy az a helyzet hogy tavaszig nem engeddjük el nehogy meghalljon.Szerintetek ez helyes így?
2010. dec. 30. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vidd állatorvoshoz. Jobbulást!

Szia!

2010. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hát előbb írtam h meghalt :(

deazért kössz

2011. jan. 2. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!