Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikorra kéne párt szerezni a...

Mikorra kéne párt szerezni a nimfámnak?

Figyelt kérdés
1 éves nimfa, sokat fütyül magának a tükörben, ritkán meglátom hogy a jellegzetes tánclépésekkel udvarol magának. Szerintem magányos, ezért van az hogy nagyon kötődik hozzám
2011. jan. 20. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
HÍM !!
2011. jan. 20. 12:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Foglalkozz vele sokat és akkor nem lesz magányos. Azért kötődik hozzád mert szeret nem azért mert magányos(te vagy a társa). Ne adj neki tükröt mert csak összezavarja szegényt hogy ott van egy másik madár de mégse.

Ha veszel neki egy párt akkor nem biztos hogy szelíd marad sőt lehet hogy teljesen elvadul.

Pár nem feltétlenül kell neki mert téged tekint a párjának de ha veszel mellé akkor egy 1méteres kalitka kell nekik.

2011. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem kösziszépen
2011. jan. 20. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél mellé egy másik nimfát.

A másik lehet tojó is, hím is .Ha nem akarod tenyészteni, akkor teljesen mindegy.

Attól, hogy van mellette egy másik madár, még ugyan úgy lehet szelíd. Viszont sokkal jobb neki egy fajtárs jelenléte. Hiába tekint téged a társának, gondolom nem tudod vele tölteni az egész napodat. Ha viszont van mellette egy madártárs nem fog unatkozni, sokkal boldogabb lessz, elvégre minden papagáj társas lény.

2011. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kicsinyeket, nem szeretném tenyészteni a nimfákat, a nap második felében sokat foglalkozok vele. Ha egy hímet veszek akkor nem fognak harcoskodni? külön kalitka kell nekik?
2011. febr. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!