Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi idős korában vegyek...

Mennyi idős korában vegyek párt a nimfámnak?

Figyelt kérdés

Most féléves és még nem ivarérett. Úgy tudom kb 1 évesen lesz az, de ha akkor veszek neki egy nőstényt, félek, hogy kárt tesz benne, mivel akkor ő még nem lesz kész a szexre. :P

De ha most vennék és együtt nőnének fel, akkor félek, hogy úgy járnék, mint a teknőseimmel, akik 10 éve nem akarnak szaporodni, de még dugni se :(


2009. aug. 2. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mikor veszel, én annyi szempontot szoktam figyelembe venni, hogy legfeljebb 1 év legyen a korkülönbség. A legidősebb tojóm másfél éves korában kapott társat maga mellé, aki 1 évvel idősebb nála, az ő lányuk, aki nálam maradt, fél éves volt, amikor társat kapott, és az ő öccse, akit szintén megtartottam, 1 éves kora előtt nem kap társat. Nincs egyikkel se probléma egyelőre, bár ivarérett költőpárom közülük még mindig csak a legidősebb pár.
2009. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
nekem 4 hónaposak a tesók 2 en vannak a kis röpdéjükben:-))
2009. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
14:57 - De ha már ivarérettek lesznek, célszerű lesz őket elválasztani, nehogy bepróbálkozzanak egymásnál. Előfordulhat.
2009. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nálam a hím madár már elmúlt 10 éves is, a tojóm pedig most 1 év körül lehet! Mindenképpen akartam mellé egy párt mert az előző meghalt....
2009. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!