Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájt vegyek?

Milyen papagájt vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat ami lehetőleg egymagában is elvan ha foglalkozunk vele eleget de nem túl sokat. Tudom hogy mind társas lény de egyet szeretnék beszélni tanítani és jobban megszelídíteni.
2011. febr. 7. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hullámos papagájt.De akkor se egyedül tartsd, mellé vegyél egy párt is.
2011. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

A legjobb a Sandorpapagaj a hullamos papagajt nem ajalom nekem olyan van es egyevet lehuztam mellet ugy hogy egyedul volt de igy a macikal kezdett baratkozni nekik beszelt !!!

Utana egy evvel vetunk egy tarsat ,most ugy orul,nagyon jol megvannak jobban mint egyedul !!

Szoval ne hullamos papagaj legyen legyen Sandor papagaj !

Sok szerencset es jol valasz mert maximum 14 evet huznak le melletetek szoval jol valasz!!

2011. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. febr. 7. 13:42
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát ööö... "egymagában is elvan ha foglalkozunk vele de ne túl sokat".

ez alapján azt a papgájt ajánlom, amelyik a játékboltban beszerezhető, elemmel működik, 100% hogy visszamondja a szöveget!


Már ne is haragudj, de az egyedüllét feltétele a nagyon sok foglalkozás, amit ha nem tudsz neki biztosítani, akkor mindenképpen párban illene tartani!

1. Nem túl boldogak, ha egyedül vannak tartva.

2. Ha eleget foglalkozol vele, akkor talán jó lesz, de mint látjuk, ezt nem akarod.

3. Magányos madár könnyen kopasztani kezdi magát, rosszabb esetben még el is pusztul.


A legszomorúbb pedig az, hogy már a második oldalon járunk a válaszokat illetően, és én vagyok az első, aki azt javasolja, hogy gondold át ezt még egyszer!

2011. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De tudnék én velük sokat is foglalkozni csak mit nevezünk soknak? mert én olyan 4-5 órát simán bírnék vele foglalkozni.
2011. febr. 7. 14:03
 16/19 A kérdező kommentje:
Egy nap persze.
2011. febr. 7. 15:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Nimfa papagájt vegyél könnyen megszelídíthető nem annyira zajos és aranyos :))
2011. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Sólymot vegyél el lehet vele lenni, én még wc-re is vele járok :D
2011. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy először a te igényeidet nézed. A papagájnak legkevésbé van rád szüksége. Minimum párban kell tartani, mert társas lény, és alapfeltétel egy fajtárs. Másfelől a azért szelíd, mert megbízik benned. Kettő is megtud. Harmadrészt, beszélni egyáltalán nem biztos, hoyg meg fog tudni tanulni, ezért ne vegyél papagájt, főleg ne hullámost. A beszéd egyébként a természetben nem fordul elő. Kommunikációra használják, szóval ha képes rá, és kapcsolatba akar veled lépni, akkor valószínű a "te hívóhangoddal" fog válazsolni, magyarul beszélni. Lehet zavarosan fogalmaztam, de remélem érted.
2011. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!