Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem pároznak a hullámos...

Miért nem pároznak a hullámos papagájaim?

Figyelt kérdés
Felraktunk nekik odut,de a lány nem engedi hogy fiú rámenjen sokszor próbálkozik, de a lány elzavarja meg csipkedi.Miért lehet ez? Lehet hogy az a baj hogy a lány 3éves a fiú meg 2 vagy mi? Segítsetek!!
2011. ápr. 9. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy kell tükör is amivel féltékennyé teszi..
2011. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem illenek össze, mint pár...van ilyen! Elfogadja, de közel nem engedi magához.
2011. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy soha nem fognak költeni mert csak ők vannak és nincs mellettük másik pár ezért nincs kire féltékenyek legyenek de a másik párt nem helyettesíti egy tükör mivel a tükör nem jár be az odúba, nem eteti a párját,stb. Persze az is lehet hogy majd később fognak költeni. Vagy azért nem költenek mert nem készítetted fel őket rá, esetleg kicsi a kalitkájuk.
2011. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szomszédunknak is voltak hullámos papagájai és ketten voltak mégis pároztak,ezért nem értem hogy az enyémek miért nem? Vagy várjak még egy darabig? Mert amióta fent van az odú azóta sokkal jobban szerelmesek lettek egymásba(sokkal többet csókolóznak,etetik állandóan egymást..stb.)Vagy rakjak fel egy plüss kulcstartót mint a szomszédunk hogy azzal legyen elfoglalva a fiú?
2011. ápr. 9. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem adj nekik főtt tojást és sárgarépát 2naponta és várj még egy darabig.
2011. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy berakom és nem eszik meg már próbáltuk a tyúkhúrt is de ők csak a magot eszik.
2011. ápr. 9. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél ki tőlük minden kaját(fürtöst,etetőt,stb.) 2 órára. Majd tegyél az etetőjükbe a magok tetejére egy darab tojást vagy répát és tedd vissza nekik. Ha szerencséd lesz megkóstolják. Miután mindketten ettek az etetőből visszateheted a többi kaját is.
2011. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszi holnap megpróbálom :D
2011. ápr. 9. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, mert nekem volt tükrük, ahol vettem, ott mondták, hogy jó a tükör, és féltékeny lett a hím, így lettek tojások. De te látom jobban tudod...
2011. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Közi a válaszokat :) remélem sikerül
2011. ápr. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!