Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a papagájommal?

Mit csináljak a papagájommal?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van abból, hogy kora reggel, hétvégén is, elkezd csipogni, csicseregni... Nem lehet tőle egyszerűen aludni. Hiába takarom le a kalitkáját, nem használ :S
2011. máj. 3. 18:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
:S akkor mit csináljak? :/
2011. máj. 3. 19:53
 12/17 anonim ***** válasza:
az enyémek se fulladnak meg évek óta
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Beus35 ***** válasza:

Nálunk este tudják,hogy alukálni kell!

Nincsenek letakarva!

Nagyon ritka ha csipognak éjjel,akkor van valami!

Esetleges megoldás,ha másik szobába teszed!

Én nem takarnám le!

2011. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Rakd másik szobába, vagy próbáld őket leszoktatni. Ha csipognak kicsit szidd le őket (persze finoman), de ha csendesek jutalmazd meg őket. Egyébként szerintem nem lehet előre tudni, hogy hangos lesz e a madár, vagy nem. A kérdezőnek nem okoskodni, hanem segíteni kell. Pont azért kérdezte, mert meg akarja tartani a madarat, nem eladni!!!
2011. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hova valosi vagy?

amugy ha hallja a külvilágot persze csicsereg. hát te se bírod ki hogy ne beszélj.... engedd ki reptesd.. nekem is attol csendbe maradnak :D

2011. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az amazonom minden reggel ordít :D nemhogy csipog. Akkor kezdi mikor elkezdünk körülötte lenni, mozgolódni. Amég egyedül van, hiába kel a nap jön be a fény el van, alszik, pihen stb. A társaság miatt kezd zajba. Tedd olyan helyre ahol nincsenek körülötte reggel. Nap közben legyen mozgalmas helyen hogy ne unatkozzon, de éjjelre akkor válassz eldugottabb (akár lesötétíthető) helyet.
2011. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

miért fontos hogy hova valósi vagyok?

amúgy tettem rá egy kicsit vastagabb takarót, a sarkát kicsit felhajtottam, hogy kapjon levegőt. ÉS ez bevált :)

2011. máj. 4. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!