Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a legszebb és legolcsób...

Melyik a legszebb és legolcsóbb papagáj?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy papagájt venni mert a szüleim nem vesznek nekem..:@ és olcsót szeretnék amit még én is megtudnék venni. Olcsó és szép legyen..:)

És le tudnátok nekem írni hogy mi kell neki meg hogy hogyan kell tartani??


2011. jún. 1. 17:50
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek:)

de olcsón mért ne lehetne megúszni?

egy hullámos papagáj elég olcsó. és azt tudom hogy a kalitka meg ami még kell nem fog olcsón kijönni.de az hogy olcsó legyen azzal arra gondoltam hogy a papagáj legyen olcsó!

2011. jún. 9. 16:17
 32/39 anonim válasza:
Figyelj,addig amíg nem tudod hogy milyen papagájt vegyél addig ne is gondolkodj rajta.A papagáj tartás nagyon nehéz dolog!!!A szüleid biztos azért nem vesznek mert tudják mivel jár!De ha nagyon szeretnél én a hullámos papagájt ajánlom!!Nagyon szeretni való!DE ne párban vedd mert nem lesz szelíd és nagyon fognak csipkedni,nem nagyon fog beszélni.Ezért vegyél egyet és egy nagyobb kalitkát.És azért nem fogod megúszni olcsón mert az lehet hogy a papagáj olcsó de ketrec meg a játékok meg hogy 10-15 évig etesd meg ilyenek az sokba kerül.De tényleg ha szeretnél nagyon és átgondoltad akkor hullámos papagájt vegyél:))) (és ez tényleg baráti válasz volt:):):D)
2011. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Minden papagájt párban kell tartani, ha azt akarod, hogy boldog legyen. Ha csak a te érdekeid nézed, akkor tarts egyedül egy papagájt, nézd végig ahogy szenved, és egy görcs lesz belőle.
2011. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Igen, a papagájokat párban kell tartani. Viszont ne aggódj, mert így is szelíd lesz és szeretni fog téged!! Nekem 3 papagáj van és imádnak engem és szelídek!!
2011. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Tarthatod egyedül is.

Nekem 4 papagájom van de mindegyik engem tekint a párjának és csak velem foglalkozik tehát ha pl. 1 kivételével eladnám mindet akkor se lenne szomorú mert most se foglalkoznak egymással.

2011. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Kedves 10:39-es!

Mind a 4 papagájod külön-külön kalitkába van?

2011. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
A 10:39-esre válaszolva, ez elég szomorú. Egy papagáj sem lesz teljesen boldog pár nélkül, még hogyha az ember ott is van neki. Én párban tartom a verébpapagájaimat és attól még szelídek, mert kisebb korukban, pár hónapig egyedül voltak, és azalatt megszelídítettem őket, neked is ezt ajánlom.
2011. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Most már külön-külön van mindegyik de régebben 2 egy kalitkában volt mégse egymással foglalkoztak. Régen együtt engedtem ki őket de mindig azon veszekedtek hogy ki hol üljön rajtam ezért inkább külön engedem ki őket.
2011. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Hullámos papagájt fogok venni :D

2011. jún. 22. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!