Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a legszebb és legolcsób...

Melyik a legszebb és legolcsóbb papagáj?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy papagájt venni mert a szüleim nem vesznek nekem..:@ és olcsót szeretnék amit még én is megtudnék venni. Olcsó és szép legyen..:)

És le tudnátok nekem írni hogy mi kell neki meg hogy hogyan kell tartani??


2011. jún. 1. 17:50
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Olvastam neten hogy naponta 4-6 órát kell velük foglalkozni. Meg tudnátok nekem mondani hogy mit lehet/kell velük annyi ideig csinálni?
2011. jún. 2. 12:59
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedüli a papagáj, akkor igen, többet kell vele foglalkoznod, hogy ne unatkozzon. Meg akkor jobban oda kell rá figyelni rá: pl. minden héten cserélgetni a játékait, új játékokat adni neki, és néha ki kell engedni a szobában.
2011. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
értem.köszi:)
2011. jún. 2. 13:20
 24/39 anonim ***** válasza:
66%

Jézusom! Se a hegyi, se a rozella nem fog neked beszélni, és őket nem dughatod be kalitkába, nekik már röpde dukál!


első voltam


Írtam, hogy először a kalitka méretét találd ki, hogy mekkorát tudsz elhelyezni otthon, aztán beszélünk a papagájokról, de látom csak megmaradtál a tetszik-nem tetszik szinten.... :S

2011. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni, esetleg énekelni neki, kézből etetni, játszani vele, simogatni. Ki kell engedni repülni is. Esetleg beszélni,trükkökre tanítani.
2011. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 07:49

Azért nem írtam a kalitka méretét mert nem tudom hogy nekik mekkora kell.Ezért érdeklődök mindenről itt...

2011. jún. 4. 18:05
 27/39 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi :)
2011. jún. 4. 18:08
 28/39 A kérdező kommentje:
És a törpe papagáj mennyibe kerül?:P
2011. jún. 8. 14:15
 29/39 anonim válasza:

Szerintem a hullámos tökéletes madár a kezdőknek, szép, okos, és egyáltalán nem drága még állatkereskedésben sem. De azért inkább tenyésztőtől vedd!

Viszont fontold meg, ezek a papagájok akár 10-12 évig is elélnek jó esetben, gondoznod kell majd őt, takarítani, naponta foglalkozni vele, mert ha elhanyagolod, akkor jobb ha meg sem veszed! Gondold meg, ez hosszú távú vállalkozás, ne hirtelen megfontolásból tedd!

2011. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Olcsón nem fogod megúszni. Ha neked a pénz számít, amikor egy 20 évre szóló papagájban gondolkodsz, akkor elég hülye vagy.


A kisállatok közül talán a papagájtartás a legdrágább. Ha boltban veszel kalitkát az semmit nem ér, mert olyan kicsi, amiben a madár csak szenved.


Egyedül meg ne tartsd mert ha 24/24 órát foglalkozol vele, akkor is unatkozni fog. Minimum párban.

2011. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!