Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Finnyas a hullamos papagajom!...

Finnyas a hullamos papagajom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiatalabb felnott,him, kb 3 hete van meg.Tettem a csore ala tojast ,repat ,uborkat ,paradicsomot ,meg egy csomo mindennel is probalkoztam mar ,de hozza se nyul :(!!!

Csak megokat ,fuvet es leveleket eszik ,de aztan azokbol eszik boven .Hogyan szoktassam ra kulonfele etelekre ???


2011. jún. 3. 14:01
 1/3 anonim válasza:
Nem mindegyik hullámos papagáj szereti a tojást meg ilyeneket.Ezt hogy érted, hogy tettél a csőre alá? A kezeddel tartottad? Mert ha igen, akkor próbáld berakni a ketrecbe, és majd magától csipkedni fogja ha tetszik neki.Ha nem, akkor nem.Ez nem betegség, vagy ilyesmi, elő fordul.
2011. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az uborkát az enyéim nem szeretik, még ha beteszem és otthagyom, akkor sem nyúlnak hozzá.

Szerintem tedd be neki a tálkájába: mindent apróra reszelj le neki, előbb-utóbb hozzá fog nyúlni. Nálam így már a répát megeszik simán, ha reszelve van. Az almát kézből is eszik meg a salátát. Ha nem nyúl hozzá így sem, hogy ott van neki a tálkába, akkor olyat is megpróbálhatsz hogy belekeversz a magkeverékébe ezekből! De mindenképp adj neki változatos gyümiket/zöldségeket, előbb-utóbb megszereti.

2011. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hat hiaba teszem a ketrecebe mert le se szarja :((

de azert koszonom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!