Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hány évig él egy hullámos...

Levcsak kérdése:

Hány évig él egy hullámos papagály?

Figyelt kérdés
3-4 évesen már öregnek számit?
2011. júl. 22. 00:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mér lennék büszke? és nem a halálukon nevettem hanem h azon az abszurd gondolaton, hogy anyámék itthon kínozzák a hátam mögött az állataim. egyébként bűntudatom nincs, mert tényleg rendszeresen foglalkoztam velük csináltam nekik kaját meg játszottam velük, és te sem fogsz bennem bűntudatot kelteni:P
2011. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana. Egy papagáj nem hal csak úgy meg pár hónap alatt. Remélem, több életért nem vállalsz felelősséget. Bár, értük sem tetted.
2011. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a pintyeim nem panaszkodnak. ötöt vettem, és olyan jól érzik magukat, hogy fél év alatt 17-en lettek:D el is adtam 12-t, de lassan újra el kéne
2011. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kisback

Mit adtál nekik enni? Nem mindent ehetnek meg.

Attól hogy nyitva volt 1 ablak még nem fáznak meg de a huzattól már igen.

Figyeltél rájuk kint? Mert sok minden mérgező nekik. Pl. fém, szobanövények, emberi étel,stb.

A haláluk előtt nem gubbasztottak sokat,nem láttál rajtuk semmi furcsát?

Valamilyen oknak kell lennie mert nem halnak meg csak úgy pár hónap után.


Kérdező

A standard hullámosoknak az átlag életkora 8-10 év. A normál hullámosoknak 15-20 év.

2011. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem a Csipikém most 2 éves körüli. A másik kettő fiatalabb.

Remélem nagyon sokáig velünk maradnak.


Mi az hogy normál és standard hullámos papagáj???

Mi a különbség, nem értem! Köszönöm, ha válaszoltok.

2011. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A standard nagyobb és szelídebb,ragaszkodóbb mint a normál de sokkal kevesebb ideig él.

Standard: [link]

Normál: [link]

2011. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]

azt mondom olvasgass hasznos dolog ez a papagájról szól a hullámos papagájról ja és figyelj egy kicsit nyelvtan órán

2011. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem tudom a kérdésekre a választ, hogy mit ettek meg hogy gubbasztottak-e. elmentem egy hétre nyaralni, azt mire hazajöttem már megvolt a baj. én, amikor megkaptam őket utánaolvastam ezeknek a dolgoknak meg be is tartottam, de lehet, hogy szüleim valami rosszat adtak neki. nem tudom
2011. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!