Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fiókát találtam! Mit csináljak?

Fiókát találtam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fiókát találtam, amit hazahoztam, de nem tudom micsoda, csak nagyon kicsi ezért nem tudom, hogy mit tegyek vele, vagy, hogy érdemes-e kínlódni vele? Vagy csak szenved... Igazából már megevett 2 gilisztát, de kb 3 óra leforgása alatt, és vizet sem akar nagyon inni, pedig csepegtetővel csepegtetek a csőrére. Nem akarom, hogy szenvedjen, de ha menthető akkor folytatom a gondozását.
2011. aug. 2. 18:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Írtam nekik egy levelet, azt mondták befogadják. Elvittem és berakták egy fecskefióka mellé. Igazából szívesen gondoztam volna én is, de nem akartam, hogy meghaljon, mert valamit rosszul csinálok, így meg olyanok gondozzák akik értenek is hozzá. Amúgy kedvesek voltak és örültek is neki, hogy bevittem.
2011. aug. 3. 21:11
 12/13 anonim ***** válasza:

akkor minden jó, hiszen rögtön kapott egy új kis barátot is :) legalább már nem lesznek egyedül :)


Jól döntöttél! Nem hiszem hogy az ember szívesen alszik csak 3 órákat 2-3 hétig, hogy meg tudja etetni a kicsit (éjfélkor/3kor...hatkor...), ráadásul mivan akkor ha esetleg nem találsz élő eleséget (főleg ebben a cudar időben) ...meg tudod....egy ilyen kis állatka az ember szívébe igencsak be tudja lopni magát... :))))

2011. aug. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, így is nehéz volt odaadni, hogy egy napot gondoztam... De szerintem is jól döntöttem, bár kicsit bűntudatom van, hogy odaadtam, de remélem így is tudtam segíteni neki és ott is fogják gondozni normálisan. :)
2011. aug. 5. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!