Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elég ez a ketrec egy hullámos...

Elég ez a ketrec egy hullámos papagájnak? (kép van)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 20:39
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag nem célszerű megfogni??? Nem ismered a papagájok szokásait, modorát, tanítási elvüket, SEMMIT nem tudsz róluk! Igyekezz legalább az alapokat megtanulni, pár hónap múlva (!!!) vegyél egy papagájt, próbáld meg megszelidíteni. HA sikerül, ha nem, fél-1 éves kora után vegyél neki társat. Ha nem sikerült, akkor azért, mert még téged sem fog társnak tekinteni, ha sikerült, akkor pedig azért, mert 2 papagáj egyszerre hozzádkerülve, téged ellenségként kezelve NEM szelídül meg, ha az első szelíd mellé veszel társat, ő utánzás révén könnyen fog veled barátkozni.


Tenyészteni pedig még évekig meg ne próbálj, ebből jó nem fog kisülni. De hálisten nem is szaporodnak ilyen körülmények közt.

2012. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Árulnak állatkereskedésben is ilyen kalitkát szal hülyeség! Nem mondtam hogy 2 madarat akarok ebben tartani! Az utóbbi hullámos például nem ette a gyümölcsöt meg! Természetesen azt is adok neki mert mindig rakunk be a törpepapagájnak is,csak kimaradt a szövegírásból!! A tojást meg említettem a fiókáknál azért nem írtam le az etetésnél!! Igen volt (nimfa,kecske)
2012. febr. 3. 22:02
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Még valami mellett nem tudok szó nélkül elmenni: csengő KILŐVE. Milyen fát szabad ülőrúdnak betenni? Mekkora fa kell bele? Tudod, hogy az általad bőszen linkelgetett állatkínzó kalitkákat, ha rendesen, egy papagáj minimum igényeihez mérten berendezel, akkor 1 db madár sem fog beférni a cuccok mellé?


Olvasgass még 1-2 hónapot, mert így nem lehet hasraütés szerűen állatot tartani, nevelni, pláne nem tenyészteni.

2012. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ennyit a tájékozottságodról.

2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
2012. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
A csengőt senkitől nem halottam még hogy kilőve,tenyésztésnél kilőve,de 1 madárnak nincs,a tükör van kilőve!! Az anyaga minden1 de én fűzfát olvastam,de a keményebb a jobb mert jobban koptatja a körmét! A kalitka meg egy hülye törvény,eddig mért ne volt betiltva?
2012. febr. 3. 22:08
 17/45 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az előző papagájod mit evett és mit nem. Az meg egy másik, hogy mire van szüksége a szervezetének! Meg kell találni a módját a vitaminpótlásnak! Ha egy picit is értenél a madarakhoz, akkor nem írnál ekkora orbitális baromságot. A linkelt állatvédelmi törvények alapján nézd meg, hány pontban követtél el eddig bűncselekményt.
2012. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Egyben sem mert még nincs kör alakú kalitkám! Az akváriumot meg is értem,de a kalitka baromság,csak egy hülye törvény mint a legtöbb amit hoztak!! Azt nem mondtam hogy olyan tápot nem vettünk ami direkt vitaminként szólgál
2012. febr. 3. 22:12
 19/45 anonim ***** válasza:

NEM mindegy az ág sem, ne legyél már ekkora tökfej.. ahelyett, hogy a saját begyöpösödött hülyeségeid hajtogatod, inkább néznél utána a dolgoknak. Nem tegnap tiltották be, és nem jókedvükben, hanem a hasonlóan tájékozott gazdik miatt, mint TE!


A csengő halláskárosodást és fémmérgezést okozhat.


Ideje lenne belátnod, hogy ezeket nem azért írom, mert nincs jobb dolgom, mint hogy 15 éves gyerekekkel veszekedjek, hanem azért, mert nekem van rálátásom a dolgokra, neked NINCS. Mégis azt hiszed, hogy van, és emiatt papagájok életét teszed tönkre tudtodon kívül.

2012. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Figyel nincs nekem se okoskodókkal vitatkozni,tessék nézd meg ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__695836-milye..
2012. febr. 3. 22:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!