Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elég ez a ketrec egy hullámos...

Elég ez a ketrec egy hullámos papagájnak? (kép van)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 20:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
10-15 év az átlag. A 8 az egy középkorú papagájnak felel meg. A 15 már nagyon idős, de élt már hullámos papagáj 17-18 évig is. Hogy pontosak legyünk. Meg csak azért, hogy most már ezt is tudd.
2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam,de ritka az amelyik kibírja a 15-17 évet
2012. febr. 3. 22:47
 33/45 anonim ***** válasza:
Pláne ilyen körülmények közt.
2012. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Pláne ha ilyen okoskodóak vagyunk
2012. febr. 3. 22:49
 35/45 anonim ***** válasza:
Szóval számodra okoskodás, hogy tájékoztatlak arról, amit tudnod kellene, ha papagájt vállalsz? Akkor rossz fórumon jársz.
2012. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Én csak azért mondtam mert te is ezt mondtad,pedig én egy szóval nem mondtam semmit! Fogadjunk hogy nyáron ha megcsinálják a megfelelő helyet,és ha tudok vnni olyan párt ami biztos megfelel,lesz papagáj,és egészséges!!
2012. febr. 3. 22:53
 37/45 A kérdező kommentje:
Ja és azt is beláthatnád hogy a nyár még nem nagyon van itt!! Még hűlt helye van még a tavasznak is!!
2012. febr. 3. 23:02
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, én itt befejeztem a vitát. Azt sem tudod, mit beszélsz. Ami rosszabb, azt sem érted, egy halovány szava sem jut el hozzád annak, amit és beszélek.

Amit hosszú évek alatt megtanultam, próbáltam leírni, nem értetted meg. Én sem tudok mindent, de legalább belátom, utánanézek, utánaolvasok, ha kérdezek, akkor a választ fogadom.

Amit írtam, azt viszont tapasztalatból és szakértőktől tudom. A lelkiismeretem tiszta, nem az én ügyem, hogy neked ennyi felelősségérzeted sincs.

Innentől kezdve intelligencia kérdése, hogy beteszed-e a madarai egy borosüvegnyi kalitkába, hogy 5 nap múlva (hozzátenném, ennyi idő alatt nem szokja meg az új helyét a papagáj, nem tesz jót neki a hamar zargatás költözéssel..de hol érdekel ez téged) áttedd egy törvény által is tiltott kalitkába, ahol sem a tárgyi, sem tartási, sem az élelmezési feltételeket nem vagy képes nekik biztosítani. Már csak annyit lehet ide írni, hogy sajnálom szegény madarakat előre.

2012. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

A kör(henger) alakú kalitkában a papagáj elveszti térérzékét és megbolondul. Fejét gyakran rázza, feszélyezett és repüléskor kiengedve nehezen manőverezik, nehezen landol.

Egy csomóan tartanak sajnos kis kalitkában,műanyag ülőrudakkal,stb papagájt mégse így kell őket tartani. Tehát attól hogy sok helyen láttál csengőt még nem egészséges a számukra.


Azt amit a 84%-os tenyésztő írt neked és még sok mást is évek óta tudok pedig nem vagyok tenyésztő(15 éves vagyok). Ahhoz hogy valaki úgy tartsa a papagájait ahogy kell,ahogy megérdemlik közel sem elég annyi információ mint amit te tudsz.

2012. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:

szerintem kicsi.

nekem csak egy hullámos papagájom van,de ha nincs kedve kiröppeni azért tudjon egy nagyobb ketrecben játszani.

2012. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!