Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elég ez a ketrec egy hullámos...

Elég ez a ketrec egy hullámos papagájnak? (kép van)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 20:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Tessék, a hullámospapagáj kalitkája:

[link]

Másik oldal amit olvass el: vad-szepsegek

2012. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Nyugi mindenki szereztem nagy ketrecet!!
2012. febr. 4. 11:56
 43/45 anonim válasza:
hát te nem vagy normális hogy ilyenben tartottad szegény álatokat! Beletegyelek egy hordoba te...?????-.-"
2012. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Elégnek elég, csak szenvedni fog benne. Komolyan mondom, be kellene tiltani az ilyen kis kalitkák forgalmazását. Neked elég lenne egy 2x2m cella? Vagy egy 5x5m-es szobának jobban örülnél?
2012. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Ezt most tényleg komolyan gondolod???? Ha szerinted ekkora kalitka elég a madaraidnak felőlem tartsd ott őket, de ne csodálkozz ha 2-3 év után elpusztulnak. Amúgy komolyan kíváncsi lennék h mi a fenének akarsz te madarat tartani? Fogalmad sincs róla h mi kell egy papagájnak, tapasztalatod nincs és már tenyészteni akarod őket???

Amúgy csak hogy tudd: a csengő TÉNYLEG halláskárosodást okozhat nekik. Ha nem hiszed el állj közvetlenül egy átlagos harang mellett amit folyamatosan kongatnak (olyan amilyen az óratoronyban van) mondjuk egy hétig. Kíváncsi vagyok h mennyire fogsz ezek után jól hallani.

Amúgy én most szeretnék majd hullámos papagájokat (még egyelőre tájékozódok a témában, szóval megköszönném ha valaki segítene ^^) és nagyon ajánlom azt amit én is teszek: olvass fórumokat, oldalakat, könyveket és kérdezgess olyanokat akik esetleg tudnak segíteni.

2013. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!