Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elég ez a ketrec egy hullámos...

Elég ez a ketrec egy hullámos papagájnak? (kép van)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 20:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
A magban lévő vitaminpótlás nem elég. Vitamincseppek, koncentrátumok minimum, de ideje lenne utánanézned, mennyi mindent ehet egy papagáj, és miket nem. Mi a mérgező faág, mi nem. Mekkora a faág átmérője, hogy ideális legyen, és annak is, hogy miért tilos a papagájt kör alapú kalitkába, ráadásul ilyen kicsi alapterületre bezárva tartani, és csak napi 2 órát kiengedni. Ideje lenne utánanézned, hogy mik a szükségleteik, mit az igényeik, és nem játszani a mindentudót úgy, hogy a legalapabb dolgokkal sem vagy tisztában.
2012. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Most belinkeltél egy gyk-s kérdést, miért is? LE VAN ÍRVA, hogy NEM MINDEGY, milyen fát teszel be. Amúgy meg ideje lenne szakoldalakról, szakkönyvekből is tájékozódnod.
2012. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy ennél a kérdésnél mindenki csak találgat, hogy mi lehet, mi nem jó, mérgező, szabad.. miért nem olyan oldalakat olvasol, ahol konkrétan leírják, nem találgatnak?
2012. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Én nem játszom,te vagy az aki játszod,holott most is nézek utána a csengő is baromság amit róla mondtál, egy ok miatt akitől vettem régen a hullámost neki is volt bent csengő is,és neki volt rendesen papagáj!!
2012. febr. 3. 22:19
 25/45 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy csak mag alapú vitaminokkal etettem csak mondtam egy példát amivel pótoltam valamennyi vitamint!
2012. febr. 3. 22:21
 26/45 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, hogy 20 éve tartok papagájokat. Miért is baromság, kérlek, indokold.
2012. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Inkább ne. Épp elég büntetés lesz neked, ha egyszer rájössz, hogy mennyire szemellenzős módon, nem törődve az állataid érdekeivel tönkretettél életeket. Sok sikert kívánok hozzá.
2012. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Meg van indokolva,mert egy csomó tenyésztőnél láttam berakva csengőt!!! Nem hogy 1 papagáj számára!! Másik ok apám mikor fiatal volt szerette a csillogós dolgokat csipegetni (kanál,kulcs,kulcskarika,nyaklánc,fülbevaló!) És 8 évig élt a papagáj,semmi baja nem volt! Még mielőtt megkérdeznéd hogy honnan tudom mikor még nem is éltem,mert mesélte
2012. febr. 3. 22:27
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
A hullámosnál a 8 év nem idős. Másrészt: nem mindegy, hogy csipegeti, vagy amellett él, nyalogatja minden nap és kong a füle mellett. Másrészt: Hány tenyésztőnél jártál, mikor nemrég kérdezted, hogy egyáltalán hol van a környékeden? A kérdéseim 90%-ára válaszolni sem tudtál, a madaraid nem élnek 10 évig sem, kérlek, NÉZZ UTÁNA a dolgoknak. Mindennek. A törvényeknek is.
2012. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Tenyésztőnél voltam soknál voltam egyszer itt még 1 éve Debrecen szélénél,akkor most mikor vettük a törpét Polgáron,akkor voltam Józsán de neki most nem volt csak Standard! Ja és egy papagáj életkora 10 ÉV!! Szóval az a nyolc elég jó arány!!
2012. febr. 3. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!