Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Írtok infó a szenegáli papagáj...

Írtok infó a szenegáli papagájról? Ára általában mennyi? Állatboltba kaphatók?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kellene nekem venni 1 szenegáli papagájt. Tudtok róla valamit? Ha igen írjatok ide, de engem inkább az ár ajánlat érdekelne. Mennyi 1 ilyen papagáj? És mégis hol lehet ilyet kapni? Debreceni vagyok, állatboltokban gyakori az ilyen madár? Szóval írhattok az sp212@citromail.hu címemre is, ott nyugodtabban beszélgethetünk erről. Hellósztok és előre is köszike nektek. :)Kérlek csak az írjon aki tud is használható infót írni, köszi.
2012. febr. 12. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Állatboltokban,kereskedésekben nincs. Keress a közeledben tenyésztőt.

Ezen a fórumon van szenegáli tulajdonos tehát itt érdeklődhetsz a viselkedéséről, etetéséről, tartásáról, áráról,stb.: [link]

2012. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úristen, köszönöm! sokat segítettél. amúgy te ezeket honnan tudod? nagyon képben vagy! =) hasznos a válaszod. :) köszíí... :P
2012. febr. 13. 19:13
 3/12 A kérdező kommentje:
egyénként azt a tulajdonost hol találom meg? mire kell kattintani ha rámegyek a linkre?
2012. febr. 13. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Csak 4 éve van papagájom de rengeteg dolgot tanultam megbízható oldalakról és a 2 fórumból amit olvasok(a belinkelt az egyik).

Regisztrálj az oldalon és írhatsz/kérdezhetsz a fórumon vagy írhatsz emailt Kaileena-nak(neki van 2 szenegálija) itt: [link]

A fórumon nemrég érdeklődött valaki a szenegáliról is ezért Kaileena írt a sajátjairól. Ha érdekel keresd meg a 74252. hozzászólást.

2012. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Két szárnya van, meg 2 lába.
2012. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi szép szerintem belépek =) reendes vagy :)


az utolsó hozzászóló meg foglalkozzon magával ha unatkozi -.-""" :D

2012. ápr. 5. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Szia! Nekem van egy szenegáli papagájom 4 éves. akkor is nagyon drága volt. Gondolom azóta sincs árengedmény. :-)

[link] itt vettük.

2012. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, utána nézek:)
2012. júl. 8. 09:38
 9/12 jaky01 válasza:

Szia

Pontosan mennyiért vetted a bonaparténél?

Én is ott szeretnék venni.

2012. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
EZT ÉN IS MEGKÉRDEZNÉM. :)
2012. aug. 27. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!