Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a hullámos papagájomat hogy álljon az ujjamra?

Figyelt kérdés
Már 2 éve van nálunk de sehogy nem tudom rászoktatni arra hogy az ujjamra álljon...Régen is volt papagájom, azt olyan könnyű volt megszelíditeni. De a mostanit... Csak annyit enged hogy simogassam a fejét, bár azt már inkább követeli!:D
2009. jún. 3. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Finoman és lassan illeszd a begye aljához az ujjad. Ha ezt egy idő után megszokja, akkor kicsit told a begye alá jobban az ujjad (úgy hogy a lábát is értinse de ne szorítsa az ülőkéhez)akkor fel kéne hogy majd másszon rá a kényelmesség miatt. De aztán azis lehet hogy semmi sem hatja meg őt akárhogy próbálkozol:D ne szívd mellre, ahány papagáj annyi személyiség:)
2009. jún. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahány papagáj, annyi lehetőség. A leggyakoribb valóban az, hogy oda teszed az ujjad. Az én régi papagájom (sajnos elpusztult) soha nem volt arra hajlandó, hogy rá álljon az ujjamra, pedig nagyon sokszor próbálgattam. A mostani viszont rögtön rááll, amint oda teszem.
2009. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
76%
Nekem nimfám van már több, mint egy éve, de még most is utálja a kezem :S :D Elveszi a kaját, de félénken. Ha kaja nélkül tartom oda az ujjam, akkor "fúj" egyet és mérges. Én se tudom, hogyan szoktathatnám magamhoz :/
2009. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!