Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a hullámos...

Mit csináljak a hullámos papagájommal?

Figyelt kérdés
Voltam vele állatorvosnál mivel gubbasztott és hasmenése volt azt mondta kezeljük foghagymás kúrával és antibiotikummal 4 napig szedte az antibiotikumot és utánna egy kis javulás látzsott de még mindig gubbasztott és mostmár újra megy a hasa mitől van ez mit tudok csinálni még hogy segítsen? a doki azt mondta hogy mivel kicsi állat ezért nem tud mást mondani nem tud rajta ennél többet segíteni,most kb. 7 éves, mit csináljak?
2012. márc. 3. 14:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1. ha rossz gazda lennék nem vittem volna el állatorvoshoz és nem foglalkoznék avval hogy mi a baja


2.nem tudom mért kell így megvádolni fogalmatok sincs hogy hogy tartom ,azért nem kap annyiszor zöldséget és gyümölcsöt mert (mivel én olyan rossz gazdi vagyok) olvastam hogy attól is lehet hasmenése

2012. márc. 4. 14:09
 12/12 A kérdező kommentje:
nem magányos van egy párja mivel az előző karácsonykor halt meg (9.5 éves volt zsírszövet daganata volt)de az a madár nem nagyon beszél én is szoktam vele beszélni de ritkán mivel én se érek rá mindig
2012. márc. 4. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!