Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madarak milyen hőmérsékletű...

A madarak milyen hőmérsékletű vízben szeretnek fürdeni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Lyéghidegben!
2012. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Az én vércsém a 32,6 fokos vízben érzi magát a legjobban.

Volt azonban egy sárgarigónk, aki csak 29,4 fokosban volt hajlandó fürödni. Mijen furcsa ez az állatvilág? Pedig mindkettőnek tolla van és kukorékol.

2012. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Töltsél neki langyos vizet..
2012. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
na, köszönöm a sok értelmes választ!!
2012. márc. 3. 23:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Máskor fogalmazzál értelmesebben. A madarak általában nem fürödnek, de vannak olyan fajták, amelyektől ez nem idegen szokás. Pl.: verebek, egyes gerlék, meggyvágó stb. Bizonyára nem jéghideg, vagy forró vízben szoktak ennek hódolni, így nem nehéz következtetni, hogy normális hőfokú vízben "szeret" fürödni, ha szeret egyáltalán.
2012. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy töltsél langyos vizet neki, azzal mi volt a bajod?
2012. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm a végre normális választ, bizonyára langyosvizes nem vetem észre. Bocsánat. Amúgy nekem konkrétan, egy kecskepapagájom van, és észrevetem, hogy mindig pancsol az itatóban ezért tetem neki ki tálkába langyos vizet, de mire belement fürdeni, adigra lehült sajnos pedig alíg telt el pár perc, csak sajnos tüszentet 2szer is, mig pancsolt, de szerintem élvezte.
2012. márc. 4. 00:31
 8/14 A kérdező kommentje:
és akor most jó neki a langyosabb víz, vagy engegyek melegebbet?
2012. márc. 4. 00:33
 9/14 anonim ***** válasza:
jó a langyos,a természetben se találna meleget,mármint az eredeti kornyezetére gondolok.
2012. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem hullámosaim vannak, azoknak, én ilyen langyos vizet szoktam adni, ők is élvezik:) De télen nem fürdetem őket, hanem csak nyáron amikor melegük van.
2012. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!