Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha három hullámos papagájhoz...

Ha három hullámos papagájhoz lesz egy negyedik is, akkor béke lesz végre?

Figyelt kérdés
3-an vannak. Ebből az egyik mindig bántja a másikat, már vér is folyt párszor, van pici sérülésnek is nyoma, egyiknek a szeménél, másiknak a lába véres... 3 lány papagájról van szó. Ha vennék még1-et közéjük, akkor béke lenne? És lányt vagy fiút érdemes a 3 lány mellé? Már nem tudom mit csináljak, mindig én vagyok a bíró köztük. :(((
2012. ápr. 2. 17:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most akkor mi erre a megoldás??? Mert én attól félek, hogy előbb utóbb már nem csak megsebzi a másikat, hanem meg is öli, mert nagyon agresszív. Persze vannak olyan időszakok, amikor béke van és nincs semmi probléma, de vannak olyan időszakok amikor pedig véresen komoly küzdelmek vannak!
2012. ápr. 2. 20:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Vegyél vagy inkább csinálj egy nagyobb helyet nekik, és ha 3 párt alakítasz akkor jó
2012. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ja és odút ne tegyél fel
2012. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben körülnéznék ismerőseim körében, hátha valaki tart egyedül egy papagájt, majd az egyik tojót nekiajándékoznám. Másik verzió: Veszel egy nagyjából ehhez képest dupla méretű kalitkát, majd berendezed a 89%-os válaszadó által leírt módon. (Ha nem veszel kalitkát, akkor is cseréld le a berendezéseid a verekedéstől függetlenül.) Nagyobb kalit azért kellene, hogy külön tudjanak válni, ha készül a veszekedés. Túl kicsi helyen vannak, és nem jönnek ki egymással. Negyedik papagáj pedig tényleg csak hab lenne a tortára, ebben a kalitkában ráadásul fizikailag képtelenség. De olyan lehetőség is szóba jöhetne szerintem végső megoldásként, hogy egy másik helyiségben berendezel egy hasonló, vagy ennél nagyobb méretű kalitkát, és együtt hagyod itt azokat, akik jól kijönnek, a harmadikhoz pedig veszel egy társat.
2012. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!