Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valakinek volt már problémája...

Valakinek volt már problémája a kertszomszédja tyúkjaival?

Figyelt kérdés
Egy rendszeresen átrepül a kerítésen, és lecsipegeti a kiskertemet. A hagyma zöldje a kedvence, de félek, hogy hamarosan megtalálja a salátát is. Már kétszer szóltunk, kértük, hogy kicsit nyessék meg a tollait, de a diplomácia sajnos nem vezetett eredményre... :( Valami ötlet?

2012. máj. 15. 11:19
1 2 3
 11/24 vernyó riki válasza:
Hát mi tartunk állatokat,falun.nekünk gyöngytyúkjaink vannak.mi mindig vágjuk a szárnyát,magas kerítésük van.ilyen gond a mernélek nem volt,hogy átmennek a szomszédba.viszont a drága szomszéd följelentett,mert nem tetszik neki,hogy nekünk vannak állatok.azt akarja elérni,hogy meg kelljen szüntetni az állatainkat.pedig neki semmi dolga velük.ha átrepülnének,az biztos zavaró.
2012. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11 -> A te szomszédaidat meg az én szomszédaimat egymás mellé kellene költöztetni. Megérdemelnék egymást.
2012. máj. 15. 13:49
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem vannak gyöngytyúkjaim, nem is tudnád megfogni olyan gyorsak úgy futnak mint a fácán, talán még annál is gyorsabban. 10 db gyöngyösöm van abból 2 db-nak nincs vágva a szárnya, egész nap itt kint a tarlón kullognak és csak este fele találnak haza. A szárnyvágást is javasolnám de érdekes hogy nekem is van kertem tele zöldséggel borsó,hagyma,uborka,saláta,répa, de nekem nem bántják a kertemet SOHA! Ha bántanák én is levágnám a szárnyukat, mellesleg a kiabálásuk nem zavar?

2012. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Egész biztosan azért nem bántják a kertedet, mert ahogy írod, egész nap kint vannak a tarlón. De ha a szomszédban "lakó" tyukocska otthon nem lát zöldet, persze hogy oda kívánkozik, ahol lát. Vagy: a szomszéd kertje mindig zöldebb! :)))
2012. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Elkapod megeszed,gond letudva:D Ha keresi a szomszéd ,nem láttál semmit.
2012. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy légpuskát. =)
2012. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13-as vagyok! De amiknek levágtam a szárnyát este általában kiszoktam őket engedni legelni. De akkor se bántják a veteményest! Ha a házi tyúkokat engedném ki azok lecsipegetnék meg kikaparnák.
2012. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#13 -> Érdekes, tényleg az lehet az oka, hogy van bőven kínálat másból. A kertszomszédunknál nincs semmi fű, mert az egész hátsó udvaruk tyúkudvarként funkcionál... Egyébként ahogy írtam is, a hagyma a kedvence, már teljesen leamortizálta a zöldjüket, de fura módon a szép zsenge saláta nem kell neki.

Időközben egyébként átmentem egy másik szomszédhoz, és kiderült, hogy ők is már háromszor szóltak a tyúkos kertszomszédnak ugyanezért...

Azt hiszem lesz egy sétám a Polg. Hiv.-ba, bár kétlem, hogy van értelme. Max. jól kiröhögnek.

2012. máj. 15. 17:51
 19/24 A kérdező kommentje:
#13 -> A kiabálás nem zavar, azzal nem tesznek kárt a veteményben. :)
2012. máj. 15. 17:53
 20/24 A kérdező kommentje:
#16 -> Nem kizárt, hogy az lesz a vége.
2012. máj. 15. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!