Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan madár, amelyik nem...

Van olyan madár, amelyik nem csipog?

Figyelt kérdés
Szeretnék madarat háziállatnak, de nem igazán lenne jó, ha hangos lenne (nem tolerálják a lakók), van ilyen madár?
2012. jún. 8. 18:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A pingvin és a strucc egyáltalán nem halk; mindkettő úgy tud üvölteni, mint a sakál.
2012. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
45%
Figyú jobban jársz ha rám halgatsz, a pekingi kacsát ajánlom bazsalikommal egy kis csipet sóval és egy tucat agymosó folyadékkal...
2012. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Shai-Hulud ***** válasza:
60%

#20:23

Üvöltenie szabad, csak csipognia nem... :-DD

2012. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A csipogáson kívül mást is tudnak? :-)


Aki normálisan válaszolt, annak köszi.

Nézelődtem, a kanáriról azt írják, nagyon csendes, nem rikácsol, halkan és kellemesen csipog, azt is ritkán. Még érzékeny fülűek is tarthatják. Szóval a kanárival szimpatizálok. (azért a pingvin és a strucc sem rossz ötlet)

2012. jún. 9. 14:50
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan szedted ezt, épp hogy a kanári énekel egész nap, főleg a hím.
2012. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
pintyek, hm?
2012. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A pinty nagyon is idegtépően csipog, unokatesómnak volt egy, egyszer egy hétig voltunk náluk vendégségbe, a végén már idegroncs voltam.
2012. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Beírtam google-ba, hogy csendes madarak. :D És ott írta a törpepapagájt, a pintyet, a kanárit és még pár madarat. Akkor ezek a források nem megbízhatóak? =(
2012. jún. 12. 10:17
 19/21 anonim válasza:
Nekem volt zebrapintyem 3 évig (tavaly meghaltak =() a lány egyáltalán nem volt hangos, nagyon ritkán csipogott. A fiúnak néha elég erős hangja volt de akkor sem annyira, mint egy kanárinak vagy papagájnak.
2012. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Édes Istenem, hát ilyen ember miért nem szöcskét tart???

Az csendes is, és kis helyen elfér. :-DD

2012. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!