Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájt szeretnék tartani....

Papagájt szeretnék tartani. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Mit csináljak neki? milyen ketrec kell? Milyen fajtát ajánlotok? És mi az amire nagyon oda kell majd figyelnem? Minden jó tanácsot szívesen fogadok:)
2012. jún. 14. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a ketrec annál jobb a szárnyasnak.Az összes fajtát ajánlom,Én kezdettől fogva kiengedtem a lakásba,igaz,hogy pottyant lépten nyomon,de igazi szerető családtag lett.Még egy pici hullámos papagájnak is akkora szive van,hogy alig fér el benne.Vegyes étrend,friss víz mindig legyen neki.Sok cseresznyét!(kistükröt vegyél neki,imádják nézegetni magukat)Meg csengettyűt is...
2012. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezdetnek a hullámost ajánlom, az nem olyan hangos... Tudod te, milyen hangos egy nagytestű papagáj?! Minden reggel korán a hangjára ébredek...


A hullámos egyébként is kicsi és aranyos, (mondjuk azért mindegyik :D), és nem is olyan nagyot csíp!


Érdemes párban venned, de amíg szelídíted őket külön kell tenned. Utána mehetnek a közösbe! :)

Szóval szerintem vegyél hullámost, ha jól tartod azzal akár 10 évig is elvagy! :D

És valahol csak 500 Ft! Tenyésztőtől vedd fiatalon, úgy a legolcsóbb és a megbízhatóbb.

Sok sikert! ;)

2012. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!