Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagáj ugye este...

Höri börike kérdése:

A hullámos papagáj ugye este alszik és nem csipog? Ja és lécci írjatok le mindent a tartásáról mert ngyon szeretnék tartani . Ja és lehet két azonosneműt tartani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 12:34
1 2
 11/13 Mindentudóvagyok válasza:
Az én madaraimat is majdnem úgy tartom ahogy a 21-es leírta,és semmi bajuk nincs! pedig már egy-két éve megvannak.
2012. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Az én legöregebb papagájom 7 éves(nem hullámosról,nimfáról van szó). A legrégebben nálam lévő 5 éves.

Soha nem voltak még betegek. Egészséges,kiegyensúlyozott életet élnek. Összesen háromszor voltam velük állatorvosnál(egyszer karomvágás miatt(azóta már én vágom a karmukat) kétszer pedig csak túlaggódtam egy semmiséget).


1-2 év nem sok. Ha valamit rosszul csinálsz de nem hatalmas hiba akkor nem most hanem később fogod észre venni. Pl. hirtelen "ok nélkül" meghal az egyik vagy jó pár évvel kevesebbet élnek mint kéne.

2012. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mit okoskodsz te is?
2012. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!