Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell élve galambot...

Hogyan kell élve galambot elfogni? (csapdával? )

Figyelt kérdés

Hali!

Nos az lenne a kérdésem , hogy egy csapdával hogyan tudok galamb(okat)ot elkapni?


már próbálkoztam hasonlókkal de vagy nem maradt élve vagy megszökött.


őszintén szólva azért ezt a humánusabb módszert választottam mert lassan eléri az álltakul okozott kár a milliós nagyságrendeket!(csatornákat dugítanak el a fejünkre sz*rnak erkélyeinket piszkítják tele!)


mindenki megnyugtatása végett az állatokat nem végezzük ki hanem egy állatkereskedésbe bevisszük(nem tom mit szólna olyan ezer-2ezer galamb láttán)

no mind1 ez már le van velük tárgyalva.


én egy tervrajzot vagy egy honlapot szeretnék látni ahol galambcsapda van (akár megrendelhető)



előre is köszönöm a segítséget!



2012. jún. 28. 13:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Olyan helyre vigyed ki őket ahol nincs város kb 50 km-eres körzetbe!! A galamb nem fog annyit repülni hogy vissza menjen a városba...
2012. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A macskás ötlet nem is rossz.
2012. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Milyen erdekes, hogy mindenkit mennyire erdekel a galambok sorsa. Mi van velunk, akiket megbetegitettek, es egesz eletre szolo egeszsegkarosodast szenvedtunk? A galamburulek iszonyatosan veszelyes mindenkire aki IDS-ben szenved, bele is lehet halni galambok altal okozott fertozesbe.
2013. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Bele persze, én még nem halottam olyat hogy valaki a galambürülék miatt halt volna meg, ugyan is az emberre nem veszélyes az ürüléke!
2013. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 metalblast777 válasza:

Elképesztő, hogy egyesek mennyire védik a repülő patkányokat (mert így is hívják a galambokat)... Te aki feljelentéssel fenyegetőzöl: vajon akkor is így vélekednél, ha állandóan az ablakodba turbékolnának és "huhognának", oda szarnak? Vagy ha mint a kérdező is említi, milliós károkat okozna neked? Miért véded ennyire a galambokat?


Ha például azért tartok ragadozó madarat hogy ritkítsam a galambokat az is állatkínzás? Vagy ha azért fogok galambot, hogy megetessem vele a macskámat az is állatkínzás? Mert ha igen, agyamat eldobom tőled/tőletek...

Szerinted az állatvilágban mi van? Vigyáznak egymásra? Lószart! Az meg hogy én besegítek, nem változtat a dolgon...

2013. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25%

szemetelnek a galambok, mi?

és mi mit hagyunk magunk után? szarkofágokat.

az utolsó miatt muszáj belepofázzak: sziveim, akik szárnyas patkányoknak nevezitek a galambokat, mit szólnátok, ha befognálak, oszt macskatápot csinálnék belőletek, a gyerekeitekből?

úgy 7 milliárdszor vagytok károsabbak a galamboknál. a szemetelésről és a sz'rásról annyit, hogy el tudom képzelni az időt, mikor feltelnek az óceánok is vele, oszt szörfözhetsz a saját fosodon!

természetesen ez rám is vonatkozik.

a galambok meg azért szaporodtak el, mert te szétszemeteled a világot, és túl sok a város.

IDS betegségről nem tudok, de ha egy Aidsesre ráköhögsz, attól is meghalhat.

azért találtam meg ezt a kérdést, mert egy sérült galambot akarok befogni. fogalmam sincs hogy, de ha sikerül, nem fogom megosztani a segggarcú gyilkosok miatt.

2014. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Bertiii válasza:
úgy utálom azokat az embereket akik fontosnak érzik magukat...szerinted kit érdekel hogy ügyvéd vagy? ugye nem sok.inkább foglalkozz a hazudozásaiddal,hogy sok pénzt keresshess
2016. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 istván748 válasza:
45%
Aki eteti a galambokat azt kell jó pfánbaszni
2019. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Angliában szabadon lehet gyilkolni a galambokat, mert már annyira invazív fajjá nőtte ki magát!! Csak szólok!! Nem baj, majd itt is ez lesz.
márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Téged is szabadon fognak gyilkolni egy adott pillanatban, az lesz.
márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!