Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell élve galambot...

Hogyan kell élve galambot elfogni? (csapdával? )

Figyelt kérdés

Hali!

Nos az lenne a kérdésem , hogy egy csapdával hogyan tudok galamb(okat)ot elkapni?


már próbálkoztam hasonlókkal de vagy nem maradt élve vagy megszökött.


őszintén szólva azért ezt a humánusabb módszert választottam mert lassan eléri az álltakul okozott kár a milliós nagyságrendeket!(csatornákat dugítanak el a fejünkre sz*rnak erkélyeinket piszkítják tele!)


mindenki megnyugtatása végett az állatokat nem végezzük ki hanem egy állatkereskedésbe bevisszük(nem tom mit szólna olyan ezer-2ezer galamb láttán)

no mind1 ez már le van velük tárgyalva.


én egy tervrajzot vagy egy honlapot szeretnék látni ahol galambcsapda van (akár megrendelhető)



előre is köszönöm a segítséget!



2012. jún. 28. 13:44
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

30-as. :D :D :D


Csakhogy elmondjam, Ausztráliában konkrétan államilag irtják a macskákat.

Imádom a macskákat, de megértem a helyzetüket.


Úgy látszik te galambok ürülékben huhogások közepette érzed jól magad az életedben. Nincs ezzel semmi gond. De fogadd el, hogy másnak ez nem fér bele a normál életvitelbe.

márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!