Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Találtam egy kisverebet!...

SOS! Találtam egy kisverebet! Alig mozog de meg él! Megmenthetem valahogy?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 00:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
votunk alatorvosnal! azt mondta picit ki van hulve, de lehet tuleli a dolgokat, de van ra esely h elpusztul....
2012. júl. 15. 11:27
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha vannak ismerőseid vagy van kutyád vagy ha van kiszakadt párna amiben toll van kéne csinálnod neki kisebb fészket ami melegen tartja!
2012. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
csinaltam neki feszket, igaz zsepibol meg vattabol, meg melegvizes palack is van a ciposdobozaba!de nem tudom, h ez igy jo e vagy eleg e....
2012. júl. 15. 13:47
 14/19 anonim ***** válasza:
ha egy mélyebb tálba száraz szalmát vagy szénát kör alakúra formázva raksz és kiveszed (óvatosan) fészek formája lesz. és azt is nyugodtan kibélelheted zsepivel meg ilyenekkel. hidd el én már csk tudom mert én is nevelek kismadarat :)
2012. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem vallalnad be ezt a kismadarat is, legy szives!!! en nem hiszem h elbirok vele, foleg h holnap munka..... de tuti nincs szerencsenk es messze laksz tolem :(
2012. júl. 15. 18:44
 16/19 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2012. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Baranya Pécs
2012. júl. 15. 20:20
 18/19 anonim ***** válasza:

akkor elég messze lakunk egymástol

de am mi lett a kis madárral?

2012. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én 2-őt neveltem 2 hónapig. pár naposak voltak. Macska verte ki a fészekből. Fogj pár hangyát. Csak hogy tudd 2 óránként fel kell kelned és megetetni. valami melegvizes tömlőt bugyolájj be és egy nagy dobozba tedd be és építs valamiféle fészket türülközőből és abba fektesd be minden etetés után. ha nem teszed melegbe kihül. Ha jobban lessz engedd el de előfordulhat hogy nem tud repülni. akkor két újjad közt tartsd. meg fog tanulni ha segítesz neki!!
2013. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!